logo

O víkendu startuje druhá polovina soutěže

O víkendu startuje druhá polovina soutěže
01.12.2017, Josef a Martin Petřík

O víkendu jde Jihočeská krajská liga mužů do své druhé poloviny.

 
Milevští hokejisté po posledních skvělých výkonech míří na led nebezpečného Humpolce. Zde nečeká hosty nic lehkého, jelikož v letošní sezóně si vede Jiskra skvěle. Zatím se drží na výborné třetí příčce. Dá se říct, že se jedná o největší překvapení sezóny. Pokud jde o kádr Humpolce, tak zde nenajdete žádné větší změny oproti loňské sezóně. Tradičními oporami jsou brankář Zour, obránce Jelínek a útočník Dvořák. Jinak lze říci, že se jedná o vyrovnané, dobře konsolidované mužstvo. V posledním zápase náš soupeř porazil na svém ledě Veselí nad Lužnicí vysoko 6-1 a tím potvrdil již zmiňovanou skvělou formu. Milevsko jede do Humpolce s cílem bodovat a při nejlepším vyhrát. Poslední zápasy Milevsku vychází. Nejdřív vyhrálo na ledě Strakonic, doma si poradilo s Hlubokou a v posledním utkání trochu nečekaně vyhrálo v Krumlově. Uvidíme s jakou se vrátí z Humpolce, nicméně pokud chcete kluky podpořit, určitě přijeďte, budou to potřebovat.
 

Partneři klubu

Aktuality

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.

V semifinále Strakonice

(14.03.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(04.02.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál