logo

Milevsko jede do nedalekého Tábora.

Milevsko jede do nedalekého Tábora.
16.12.2017, Josef a Martin Petřík

K poslednímu utkání v roce 2017 jedou hráči HC Milevsko 2010 do Tábora.

 
Milevští hokejisté míří do nedalekého Tábora, kde se utkají s místním rivalem. I když se jedná jen o rezervu druholigového áčka Kohoutů, lze opět očekávat urputná bitva. Milevsko má z posledních zápasů skvělou bilanci. Ze šesti zápasů jich pět vyhrálo. Prohrálo pouze s dobře hrajícím Humpolcem, kde velkou roli ovšem hráli rozhodčí, kteří Milevsko několikrát nesmyslně poslali do oslabení 5 na 3. Vzduchotechnikům bude v utkání stále chybět dlouholetá opora a legenda místního týmu Michal Štych, kvůli zápasovému trestu. Navrátit by se do brankoviště měl Michael Panec, pro kterého by tento duel měl být také velice pikantní, stejně jako pro mnoho táborských odchovanců, kteří teď v Milevsku působí. To táborská rezerva nezažívá moc povedenou sezónu. Zatím se drží až na desátém místě tabulky se čtyřbodovou ztrátou na osmé postupové místo do play off. Je ovšem nutné říct, že Kohouti před letošním ročníkem výrazně omladili. V posledním domácím utkání, ale za našeho soupeře nastoupil velice kvalitní útočník Martin Mařík, který by se mohl stát velkou oporou mužstva. Uvidíme, zda nastoupí i do zítřejšího utkání. Lze také očekávat, že by táborskou rezervu mohli posílit i hráči z áčka, jelikož áčko má na víkendový šlágr s Havlíčkovým Brodem posílit hned několik hráčů z budějovického Motoru, ale také Severa z Ústí, či odchovanec Marek Gyori. A tak je opravdu docela možné, že někteří hráči z áčka, kteří nedostanou šanci v sobotním utkání, nastoupí proti našemu týmu v neděli. Přijeďte náš tým do nedalekého Tábora podpořit!
 

Partneři klubu

Aktuality

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.

V semifinále Strakonice

(14.03.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(04.02.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál