logo

Milevsko se vydá na led nepříjemné Soběslavi

Milevsko se vydá na led nepříjemné Soběslavi
13.01.2018, Josef a Martin Petřík

Milevští hokejisté při svém vstupu do nového ruku porazili na domácím ledě nejslabší celek soutěže Pelhřimov B 11:3. Utkání nemělo příliš vysokou kvalitu. Doslova šlo jen o to, kolik dokáží milevští vstřelit branek. Za dvě třetiny jich vstřelili deset. Poslední třetina se tak už dohrávala v takřka tréninkovém tempu. Nyní čeká hráče z města Vzduchotechniky úplně jiný soupeř. Mnohonásobně těžší. Milevští hráči si to moc dobře uvědomují. Ostatně střelec hattricku ze zápasu s pelhřimovskou rezervou Jan Sláma se k soupeři vyjádřil v Milevských novinách zcela jasně: „Myslím si, že to bude těžký zápas. Se Soběslaví jsme doma padli 4:6, i když přijela v malém počtu. “

 
Soběslav v letošní sezóně působí pro soupeře jako velice nepříjemný soupeř a není se čemu divit. Oproti loňské sezóně posílila a svůj herní projev o hodně vylepšila. Momentálně se nachází na osmé příčce. I Milevsko už moc dobře ví, jaké je to prohrát se Soběslaví. Soběslav v první polovině soutěže přijela s velice nepříjemným hokejem. Nehrála moc otevřenou hru, spíše zabezpečenou s rychlým přechodem do útoku. Jakmile se ale ocitla v šanci, dokázala ji využít. Právě s tímto mělo Milevsko největší problémy a právě proto s celkem od Lužnice na svém ledě prohrálo 4:6. Mimochodem Soběslav dokázala vyhrát také na ledě prvních Strakonic. Jak už jsme konstatovali, v kádru Spartaku došlo k několika změnám. Ta nejvýraznější se odehrála v obraně, kam přišel borec s bohatými zkušenostmi Petr Punčochář. Hokejovým znalcům je toto jméno určitě známé. Do obrany přišel také Petr Matoušek, který nastupoval za David Servis ve druhé lize. I v útoku soběslavští posílili. Největší posilou v ofenzivě se zcela jistě stal Dominik Točík z českobudějovického Motoru. Tento hráč dokáže vepředu s Hákem, Hraněm, či Žákovským velké věci. Pro soupeře jsou tím největším možným nebezpečím. Zapomenout bychom neměli ani na stabilního brankáře. Tím je Jiří Dvořák. Vzhledem k tomu že v minulém kole nenastoupil Krumlov a Strakonice i Radomyšli prohráli, čelo tabulky se opět o něco více vyrovnalo. Milevští ztrácí na první příčku pouze dva body. A to je velká motivace nejen pro samotné hráče, ale také pro milevské fanoušky, kteří by si mohli udělat do Soběslavi výlet. Zápas se odehraje v neděli od 17 hodin!
 

Partneři klubu

Aktuality

Gratulace do Asiegu.

(22.07.2018 - 09:08) - Milevská Tereza Němcová-Šťastná veze z mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu stříbrnou medaili. Děvčata ve finále těsně podlehly týmu USA. V utkání byli Češky aktivnější, bohužel soupeřky byly efektivnější. Velká gratulace z Milevska.

Sraz dívčí U15-U18

(01.07.2018 - 23:30) - Milevská brankářka Julie Pejšová, která dochytala minulý ročník v Příbrami, se posunula z reprezentačního celku dívek U16 do U18, kam dostala pozvánku na první předsezonní přípravný kemp. Ten se uskuteční ve Velkých Popovicích od 20. do 21. července. Navazujícího kempu dívčí U18, který se uskuteční rovněž ve Velkých Popovicích od 21. do 22. července, se zúčastní další milevská hráčka Anna Kotounová (hostování HC Tábor) a Jihočešky Eva Štumbaurová (Slavoj Č. Krumlov), Anna Fabšicová (HC Strakonice).

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál