logo

Milevsko vyzve ve šlágru kola Radomyšl.

Milevsko vyzve ve šlágru kola Radomyšl.
18.01.2018, Josef a Martin Petřík

Je to tu! Utkání na které milevští fanoušci dlouho čekali. Utkání ve kterém půjde o úplné čelo tabulky. Milevsko přivítá na svém ledě mužstvo Radomyšle. Už podle zájmu lidí půjde o velice důležitý a vypjatý souboj a není se čemu divit. Radomyšl se v minulém kole díky výhře nad Veselím vyhoupla na první místo tabulky krajské ligy. Milevsko ovšem o moc nezaostává. Momentálně je po nervy-drásající výhře v Soběslavi jen kvůli horšímu skóre na třetím místě tabulky. Na svého současného soupeře však zaostává pouhopouhý bod. Už jen to vypovídá o důležitosti sobotního klání.

 
Radomyšl si vede v letošní sezoně opravdu skvěle. Tým složený z dravého píseckého mládí ale také opravdu velkých zkušeností hráčů Pavla Procházky, Petra Kicy, Radka Hovory, Josefa Slavíka, Tomáše Burkoně, či Ondřeje Gáby má opravdu velkou sílu a u soupeřů zaslouženě budí velký respekt. Kromě výše jmenovaných určitě nesmíme zapomenout na velezkušeného Pavla Kašpaříka, který rozhodl první vzájemné utkání obou celků a občas Sokolu vypomůže. Celému týmu šéfuje právě jeden z těch zkušenějších hráčů Radek Hovora spolu se Zdeňkem Javůrkem.

Radomyšl nastoupila k poslednímu zápasu v této sestavě: R. Kříž – Pěnička, Burkoň, P. Procházka, Kozák, Vejda, R. Volf ml. – J. Řehoř, Jungbauer, Slavík, K. Strnad, Hovora, O. Gába, Fr. Bárta, P. Březina, Šimoník. Trenéři Radek Hovora a Zdeněk Javůrek.

Také Milevsko v letošní sezoně může vzbuzovat respekt u soupeřů, neboť letos předvádí nejpovedenější základní část soutěže za poslední roky a proto se také zaslouženě dostalo do role jednoho z kandidátů na vítěze základní části. Ovšem i díky letošní vyrovnanosti je těch kandidátů mnohem více. I proto je důležité pořád sbírat body a to se Milevsku velice daří. Naposledy to odnesla velice nepříjemná Soběslav v čele s Petrem Punčochářem. Milevsko podávalo do poloviny utkání velice dobrý výkon a zaslouženě se dostalo do vedení 5:0. Poté trochu polevilo, navíc se k tomu přidal velice slabý výkon rozhodčího Trnky, který v zápase působil značně nejistě. Právě díky těmto okolnostem se Soběslav dostala na dostřel, kdy ve 49. minutě snížil na 4:5 ostrostřelec Hraňo. Poté se ještě Milevsko muselo bránit dlouhému pětiminutovému oslabení. Kvůli skvělému výkonu brankáře Pance a také díky velké obětavosti hráčů zvládlo celé oslabení a následně i power-play domácích. Tím pádem se mohlo radovat z dalšího tříbodového přídělu.

Milevsko nastoupilo k poslední zápasu v této sestavě: HC Milevsko: Panec – Štych, Jíška, Hamerle, Čunát, Votruba, J. Havran, T. Hošek, Pletka – Nevolný, J. Müller, Kořánek, T. Novotný, Suchan, Fořt, T. Bílek, Radosta, Fencl, Sláma, Pouch, Buriánek. Trenér Emil Švec st.

Mobilizace fanoušků! Vzhledem k tomu, že jde v zápase opravdu o hodně, prosíme všechny fanoušky, kteří navštěvují, ale také nenavštěvují domácí zápasy, aby se vydali podpořit naše hráče v boji o první příčku. Nebude to vůbec lehké utkání a proto je Vaše podpora nesmírně důležitá. Prosíme vezměte své přátele a zkuste dorazit v co největším počtu! Kluci si to za poslední výkony určitě zaslouží! Zápas začíná v sobotu od 17.hodin. DĚKUJEME!

 

Partneři klubu

Aktuality

Gratulace do Asiegu.

(22.07.2018 - 09:08) - Milevská Tereza Němcová-Šťastná veze z mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu stříbrnou medaili. Děvčata ve finále těsně podlehly týmu USA. V utkání byli Češky aktivnější, bohužel soupeřky byly efektivnější. Velká gratulace z Milevska.

Sraz dívčí U15-U18

(01.07.2018 - 23:30) - Milevská brankářka Julie Pejšová, která dochytala minulý ročník v Příbrami, se posunula z reprezentačního celku dívek U16 do U18, kam dostala pozvánku na první předsezonní přípravný kemp. Ten se uskuteční ve Velkých Popovicích od 20. do 21. července. Navazujícího kempu dívčí U18, který se uskuteční rovněž ve Velkých Popovicích od 21. do 22. července, se zúčastní další milevská hráčka Anna Kotounová (hostování HC Tábor) a Jihočešky Eva Štumbaurová (Slavoj Č. Krumlov), Anna Fabšicová (HC Strakonice).

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál