logo
Zápas 1. kola Krajské ligy mužů mezi HC Milevsko 2010 a Slavoj Český Krumlov byl odložen.

Pojď hrát hokej

Pojď hrát hokej
22.01.2020, Jaroslav Kolář

V rámci celostátní akce Týden hokeje se se ve středu 22. ledna 2020 na milevském zimním stadionu uskutečnila akce „Pojď hrát hokej“. Akce se zúčastnil Martin Hanzal, maskot projetu PUK a hosté ČSLH.

 
Ve středu 22. ledna 2020 se konala na milevském zimním stadionu již po sedmé akce „Pojď hrát hokej“. Tuto akci pořádá HC Milevsko 2010 za pomoci ČSHL. Dnešní akce se jako hosté zúčastnili zástupci hokejového svazu. Poskytnuté propagační materiály Českým svazem ledního hokeje velmi pomáhají klubu při organizaci akce. Materiály používá při prezentačních návštěvách trenér mládeže ve všech školkách, se kterými klub spolupracuje v Milevsku a v širokém okolí. Výlep plakátů a rozdávání letáků, propagace akce při zápasech A týmu HC Milevsko 2010 nám přilákala tentokráte 19 nových dětí. Při registraci asistentky pomohli s napsáním jména na dres, poradili s vyplněním registračního formuláře do projektu „Pojď hrát hokej“, seznámili rodiče s průběhem a programem akce. Děti projevovali radost z dárků, které dostali jako upomínku na tuto povedenou akci.
Pro vyplnění času registrace příchozích dětí s rodiči si trenéři tentokráte pro nové děti připravili ukázku tréninku o něco málo starších dětí, než jsou sami. Trénující děti ukázali, že se ledu nemusí bát a že trénink je vlastně hra na ledě. Po ukončení registrace se rodiče a děti v připravených a vyzdobených šatnách seznámili s připravenou prezentací. Trenér mládeže si s dětmi povídal o hokeji, předvedl hokejovou výstroj, ukázal video. Předseda klubu rodičům v krátkosti představil historii a přítomnost klubu. Představil hokej jako kolektivní sport, který pomáhá k všestrannému rozvoji dětí. V prezentaci ukázal kdy a jak začít s hokejem, ukázal, jak klub materiálně pomáhá začínajícím hokejistům. Představením výstroje potvrdil, že hokej je pro děti bezpečný.
Po prezentacích asistenti pomohli rodičům s oblečením dětí do bruslí, nasadili helmy a rukavice a šli na ledovou plochou. Na ledě na ně čekalo velké překvapení, v podobě maskota projektu Pojď hrát hokej lvíčka PUKA a hráče Motoru České Budějovice Martina Hanzala. Nově příchozím dětem pomohli překonat první chvilky trenéři HC Milevsko 2010 a hráči 3. a 4. tříd. Děti pod vedením trenérů se formou her seznamovali s ledem. Dětem pomohla přítomnost maskota na ledové ploše. Malé hráče zas více zaujala přítomnost Martina Hanzala, který musel odpovídat na otázky dětí a ukazovat své dovednosti. Akce byla zakončena společným fotografováním. Z akce byla pořízena reportáž zveřejněná v Milevském zpravodaji. Fotografie z akce jsou na stránkách HC Milevsko 2010. Podle ohlasů a vyjádření rodičů, kteří přivedli své ratolesti, byla akce dobře připravena. Poděkování patří všem, kdo se na přípravě a realizaci této akce podíleli.
Fotogalerii najdete zde.
Video najdete zde.
 

Partneři klubu

Aktuality

Zápas 1.kola odložen

(16.09.2020 - 09:55) - Zápas 1. kola Krajské ligy mužů, ve kterém měl HC Milevsko 2010 nastoupit proti týmu Slavoj Český Krumlov, byl odložen. Stalo se tak na základě žádosti Slavoje Český Krumlov z důvodu zranění a nemoci. Utkání plánované na sobotu 19. září se uskuteční v náhradním termínu.

S Pískem zrušeno

(25.08.2020 - 18:24) - Přípravné utkání s IHC Písek naplánované na 2.9.2020 v Písku bylo po dohodě klubů zrušeno.

Dohrávka 5.kola

(22.12.2019 - 21:19) - HC Milevsko 2010 sehraje odložené utkáni se Sokolem Radomyšl 28. prosince 2019 od 13,00 na píseckém zimním stadionu. Přijeďte tým podpořit.

Radomyšl odložila zápas

(16.10.2019 - 20:41) - Utkání Sokol Radomyšl - HC Milevsko 2010 je na žádost domácích odloženo. Termín zápasu zatím není znám, domácí hledají volný termín na ZS Písek. Svým příznivcům termín dáme včas na vědomí.
 
 
 
Copyright © 2020 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál