logo

Milevsko na úvod přivítá Moravské Budějovice

Milevsko na úvod přivítá Moravské Budějovice
11.07.2013, Radek Kolín

V článku najdete předběžný rozpis zápasů základní části druholigové skupiny A sezóny 2014/2014. Ta má v současné době 17 účastníků. Tým HC Chotěboř, který původně zaplnil poslední volné místo, po podání přihlášky do soutěže II.ligy neuhradil v termínu startovné a proto byl ze soutěže vyřazen.

 

Tím pádem bude mít v každém kole jeden z týmů volno. I tak však ještě může dojít ke změnám, protože např. tým SC Kolín momentálně usiluje o získání prvoligové licence od Hradce Králové. Následně bude rozlosování ještě upraveno po upřesnění víkendových hracích dnů jednotlivých týmů. Milevsko zahajuje základní část doma zápasem s Moravskými Budějovicemi a zakončí jí rovněž v domácím prostředí, kde v posledním kole přivítá Řisuty. S těmi naopak loňskou soutěž zahajovalo.

Rozlosování základní části II. ligy skupiny A

1. kolo 14. 09. 2013 sobota	        18. kolo 30. 11. 2013 sobota 
HC Milevsko 2010-M.Budějovice      M.Budějovice-HC Milevsko 2010
NED Nymburk-SC Kolín               SC Kolín-NED Nymburk
Sp.Pelhřimov-HC Bílina             HC Bílina-Sp.Pelhřimov
HC Vrchlabí-HC Řisuty              HC Řisuty-HC Vrchlabí
HC Děčín-SKLH Žďár                 SKLH Žďár-HC Děčín
volno-HC Kobra                     HC Kobra-volno
HC Klatovy-HC Klášterec            HC Klášterec-HC Klatovy
HC Tábor-HC Sokolov                HC Sokolov-HC Tábor
KLH J. Hradec-TJ Jablonec          TJ Jablonec-KLH J. Hradec
		
2. kolo 21. 09. 2013 sobota	        19. kolo 04. 12. 2013 středa
HC Bílina-HC Milevsko 2010        HC Milevsko 2010-HC Bílina
SC Kolín-TJ Jablonec              TJ Jablonec-SC Kolín
HC Sokolov-KLH J. Hradec          KLH J. Hradec-HC Sokolov
HC Klášterec-HC Tábor             HC Tábor-HC Klášterec
HC Kobra-HC Klatovy               HC Klatovy-HC Kobra 
SKLH Žďár-volno                   volno-SKLH Žďár
HC Řisuty-HC Děčín                HC Děčín-HC Řisuty
HC M.Budějovice-HC Vrchlabí       HC Vrchlabí-HC M.Budějovice
NED Nymburk-Sp.Pelhřimov          Sp.Pelhřimov-NED Nymburk

3. kolo 25. 09. 2013 středa		20. kolo 07. 12. 2013 sobota 
HC Milevsko 2010-NED Nymburk      NED Nymburk-HC Milevsko 2010
Sp.Pelhřimov-SC Kolín             SC Kolín-Sp.Pelhřimov
HC Vrchlabí-HC Bílina             HC Bílina-HC Vrchlabí
HC Děčín-HC M.Budějovice          HC M.Budějovice-HC Děčín
volno-HC Řisuty                   HC Řisuty-volno
HC Klatovy-SKLH Žďár              SKLH Žďár-HC Klatovy
HC Tábor-HC Kobra                 HC Kobra-HC Tábor
KLH J. Hradec-HC Klášterec        HC Klášterec-KLH J. Hradec
TJ Jablonec-HC Sokolov            HC Sokolov-TJ Jablonec

4. kolo 28. 09. 2013 sobota		21. kolo 14. 12. 2013 sobota
Sp.Pelhřimov-HC Milevsko 2010     HC Milevsko 2010-Sp.Pelhřimov
SC Kolín-HC Sokolov               HC Sokolov-SC Kolín
HC Klášterec-TJ Jablonec          TJ Jablonec-HC Klášterec
HC Kobra-KLH J. Hradec            KLH J. Hradec-HC Kobra
SKLH Žďár-HC Tábor                HC Tábor-SKLH Žďár
HC Řisuty-HC Klatovy              HC Klatovy-HC Řisuty
HC M.Budějovice-volno             volno-HC M.Budějovice
HC Bílina-HC Děčín                HC Děčín-HC Bílina
NED Nymburk-HC Vrchlabí           HC Vrchlabí-NED Nymburk

5. kolo 02. 10. 2013 středa		22. kolo 18. 12. 2013 středa
HC Milevsko 2010-SC Kolín         SC Kolín-HC Milevsko 2010
HC Vrchlabí-Sp.Pelhřimov          Sp.Pelhřimov-HC Vrchlabí
HC Děčín-NED Nymburk              NED Nymburk-HC Děčín
volno-HC Bílina                   HC Bílina-volno
HC Klatovy-HC M.Budějovice        HC M.Budějovice-HC Klatovy
HC Tábor-HC Řisuty                HC Řisuty-HC Tábor
KLH J. Hradec-SKLH Žďár           SKLH Žďár-KLH J. Hradec
TJ Jablonec-HC Kobra              HC Kobra-TJ Jablonec
HC Sokolov-HC Klášterec           HC Klášterec-HC Sokolov

6. kolo 05. 10. 2013 sobota		23. kolo 21. 12. 2013 sobota
HC Milevsko 2010-HC Vrchlabí      HC Vrchlabí-HC Milevsko 2010
SC Kolín-HC Klášterec             HC Klášterec-SC Kolín
HC Kobra-HC Sokolov               HC Sokolov-HC Kobra
SKLH Žďár-TJ Jablonec             TJ Jablonec-SKLH Žďár
HC Řisuty-KLH J. Hradec           KLH J. Hradec-HC Řisuty
HC M.Budějovice-HC Tábor          HC Tábor-HC M.Budějovice
HC Bílina-HC Klatovy              HC Klatovy-HC Bílina
NED Nymburk-volno                 volno-NED Nymburk
Sp.Pelhřimov-HC Děčín             HC Děčín-Sp.Pelhřimov

7. kolo 12. 10. 2013 sobota		24. kolo 04. 1. 2014 sobota
HC Děčín-HC Milevsko 2010         HC Milevsko 2010-HC Děčín
HC Vrchlabí-SC Kolín              SC Kolín-HC Vrchlabí
volno-Sp.Pelhřimov                Sp.Pelhřimov-volno
HC Klatovy-NED Nymburk            NED Nymburk-HC Klatovy
HC Tábor-HC Bílina                HC Bílina-HC Tábor	
KLH J. Hradec-HC M.Budějovice     HC M.Budějovice-KLH J. Hradec
TJ Jablonec-HC Řisuty             HC Řisuty-TJ Jablonec
HC Sokolov-SKLH Žďár              SKLH Žďár-HC Sokolov
HC Klášterec-HC Kobra             HC Kobra-HC Klášterec
		
8. kolo 16. 10. 2013 středa		25. kolo 08. 01. 2014 středa
HC Milevsko 2010-volno            volno-HC Milevsko 2010
SC Kolín-HC Kobra                 HC Kobra-SC Kolín
SKLH Žďár-HC Klášterec            HC Klášterec-SKLH Žďár
HC Řisuty-HC Sokolov              HC Sokolov-HC Řisuty
HC M.Budějovice-TJ Jablonec       TJ Jablonec-HC M.Budějovice
HC Bílina-KLH J. Hradec           KLH J. Hradec-HC Bílina
NED Nymburk-HC Tábor              HC Tábor-NED Nymburk
Sp.Pelhřimov-HC Klatovy           HC Klatovy-Sp.Pelhřimov
HC Vrchlabí-HC Děčín              HC Děčín-HC Vrchlabí

9. kolo 19. 10. 2013 sobota		26. kolo 11. 01. 2014 sobota
HC Klatovy-HC Milevsko 2010       HC Milevsko 2010-HC Klatovy
HC Děčín-SC Kolín                 SC Kolín-HC Děčín
volno-HC Vrchlabí                 HC Vrchlabí-volno
HC Tábor-Sp.Pelhřimov             Sp.Pelhřimov-HC Tábor
KLH J. Hradec-NED Nymburk         NED Nymburk-KLH J. Hradec
TJ Jablonec-HC Bílina             HC Bílina-TJ Jablonec
HC Sokolov-HC M.Budějovice        HC M.Budějovice-HC Sokolov
HC Klášterec-HC Řisuty            HC Řisuty-HC Klášterec
HC Kobra-KLH Žďár                 KLH Žďár-HC Kobra
		
10. kolo 23. 10. 2013 středa		27. kolo 15. 01. 2014 středa
HC Milevsko 2010-HC Tábor         HC Tábor-HC Milevsko 2010
SC Kolín-SKLH Žďár                SKLH Žďár-SC Kolín
HC Řisuty-HC Kobra                HC Kobra-HC Řisuty
HC M.Budějovice-HC Klášterec      HC Klášterec-HC M.Budějovice
HC Bílina-HC Sokolov              HC Sokolov-HC Bílina
NED Nymburk-TJ Jablonec           TJ Jablonec-NED Nymburk
Sp.Pelhřimov-KLH J. Hradec        KLH J. Hradec-Sp.Pelhřimov
HC Vrchlabí-HC Klatovy            HC Klatovy-HC Vrchlabí
HC Děčín-volno                    volno-HC Děčín
		
11. kolo 26. 10. 2013 sobota		28. kolo 18. 01. 2014 sobota
KLH J. Hradec-HC Milevsko 2010    HC Milevsko 2010-KLH J. Hradec
volno-SC Kolín                    SC Kolín-volno
HC Klatovy-HC Děčín               HC Děčín-HC Klatovy
HC Tábor-HC Vrchlabí              HC Vrchlabí-HC Tábor
TJ Jablonec-Sp.Pelhřimov          Sp.Pelhřimov-TJ Jablonec
HC Sokolov-NED Nymburk            NED Nymburk-HC Sokolov
HC Klášterec-HC Bílina            HC Bílina-HC Klášterec
HC Kobra-HC M.Budějovice          HC M.Budějovice-HC Kobra
KLH Žďár-HC Řisuty                HC Řisuty-KLH Žďár
		
12. kolo 02. 11. 2013 sobota		29. kolo 25. 01. 2014 sobota
HC Milevsko 2010-TJ Jablonec      TJ Jablonec-HC Milevsko 2010
SC Kolín-HC Řisuty                HC Řisuty-SC Kolín
HC M.Budějovice-SKLH Žďár         SKLH Žďár-HC M.Budějovice
HC Bílina-HC Kobra                HC Kobra-HC Bílina
NED Nymburk-HC Klášterec          HC Klášterec-NED Nymburk
Sp.Pelhřimov-HC Sokolov           HC Sokolov-Sp.Pelhřimov
HC Vrchlabí-KLH J. Hradec         KLH J. Hradec-HC Vrchlabí
HC Děčín-HC Tábor                 HC Tábor-HC Děčín
volno-HC Klatovy                  HC Klatovy-volno
		
13. kolo 06. 11. 2013 středa		30. kolo 01. 02. 2014 sobota
HC Sokolov-HC Milevsko 2010       HC Milevsko 2010-HC Sokolov
HC Klatovy-SC Kolín               SC Kolín-HC Klatovy
HC Tábor-volno                    volno-HC Tábor
KLH J. Hradec-HC Děčín            HC Děčín-KLH J. Hradec
TJ Jablonec-HC Vrchlabí           HC Vrchlabí-TJ Jablonec
HC Klášterec-Sp.Pelhřimov         Sp.Pelhřimov-HC Klášterec
HC Kobra-NED Nymburk              NED Nymburk-HC Kobra
SKLH Žďár-HC Bílina               HC Bílina-SKLH Žďár
HC Řisuty-HC M.Budějovice         HC M.Budějovice-HC Řisuty
		
14. kolo 09. 11. 2013 sobota		31. kolo 08. 02. 2014 sobota
HC Milevsko 2010-HC Klášterec     HC Klášterec-HC Milevsko 2010
SC Kolín-HC M.Budějovice          HC M.Budějovice-SC Kolín
HC Bílina-HC Řisuty               HC Řisuty-HC Bílina
NED Nymburk-SKLH Žďár             SKLH Žďár-NED Nymburk
Sp.Pelhřimov-HC Kobra             HC Kobra-Sp.Pelhřimov
HC Vrchlabí-HC Sokolov            HC Sokolov-HC Vrchlabí
HC Děčín-TJ Jablonec              TJ Jablonec-HC Děčín
volno-KLH J. Hradec               KLH J. Hradec-volno
HC Klatovy-HC Tábor               HC Tábor-HC Klatovy
		
15. kolo 16. 11. 2013 sobota		32. kolo 12. 02. 2014 středa
HC Kobra-HC Milevsko 2010         HC Milevsko 2010-HC Kobra
HC Tábor-SC Kolín                 SC Kolín-HC Tábor
KLH J. Hradec-HC Klatovy          HC Klatovy-KLH J. Hradec
TJ Jablonec- volno                volno-TJ Jablonec
HC Sokolov-HC Děčín               HC Děčín-HC Sokolov
HC Klášterec-HC Vrchlabí          HC Vrchlabí-HC Klášterec
SKLH Žďár-Sp.Pelhřimov            Sp.Pelhřimov-SKLH Žďár
HC Řisuty-NED Nymburk             NED Nymburk-HC Řisuty
HC M.Budějovice-HC Bílina         HC Bílina-HC M.Budějovice
		
16. kolo 23. 11. 2013 sobota		33. kolo 15. 02. 2014 sobota
HC Milevsko 2010-SKLH Žďár        SKLH Žďár-HC Milevsko 2010
SC Kolín-HC Bílina                HC Bílina-SC Kolín
NED Nymburk-HC M.Budějovice       HC M.Budějovice-NED Nymburk
Sp.Pelhřimov-HC Řisuty            HC Řisuty-Sp.Pelhřimov
HC Vrchlabí-HC Kobra              HC Kobra-HC Vrchlabí
HC Děčín-HC Klášterec             HC Klášterec-HC Děčín
volno-HC Sokolov                  HC Sokolov-volno
HC Klatovy-TJ Jablonec            TJ Jablonec¬-HC Klatovy
HC Tábor-KLH J. Hradec            KLH J. Hradec-HC Tábor
		
17. kolo 27. 11. 2013 středa		34. kolo 22. 02. 2014 sobota
HC Řisuty-HC Milevsko 2010        HC Milevsko 2010-HC Řisuty
KLH J. Hradec-SC Kolín            SC Kolín-KLH J. Hradec
TJ Jablonec¬HC Tábor              HC Tábor-TJ Jablonec
HC Sokolov-HC Klatovy             HC Klatovy-HC Sokolov
HC Klášterec-volno                volno-HC Klášterec
HC Kobra-HC Děčín                 HC Děčín-HC Kobra
SKLH Žďár-HC Vrchlabí             HC Vrchlabí-SKLH Žďár
HC M.Budějovice-Sp.Pelhřimov      Sp.Pelhřimov-HC M.Budějovice
HC Bílina-NED Nymburk             NED Nymburk-HC Bílina
 

Partneři klubu

Aktuality

Změna trenérské dvojice

(02.10.2020 - 20:23) - Pátečním tréninkem převzali mladší žáky HC Milevsko 2010, kteří nastupují druhým rokem v Plzeňsko-jihočeské lize, noví trenéři Ondřej Mertl (současně kouč A týmu mužů) a Jan Polata . Sedmadvacetiletý místní odchovanec, který si během své aktivní hráčské kariéry zahrál i v Rakousku nebo na Slovensku, už se v Milevsku věnoval předcházející sezony dovednostním tréninkům techniky bruslení, nyní bude poprvé plnohodnotně asistentem u své kategorie.

Zápas 1.kola odložen

(16.09.2020 - 09:55) - Zápas 1. kola Krajské ligy mužů, ve kterém měl HC Milevsko 2010 nastoupit proti týmu Slavoj Český Krumlov, byl odložen. Stalo se tak na základě žádosti Slavoje Český Krumlov z důvodu zranění a nemoci. Utkání plánované na sobotu 19. září se uskuteční v náhradním termínu.

S Pískem zrušeno

(25.08.2020 - 18:24) - Přípravné utkání s IHC Písek naplánované na 2.9.2020 v Písku bylo po dohodě klubů zrušeno.

Dohrávka 5.kola

(22.12.2019 - 21:19) - HC Milevsko 2010 sehraje odložené utkáni se Sokolem Radomyšl 28. prosince 2019 od 13,00 na píseckém zimním stadionu. Přijeďte tým podpořit.
 
 
 
Copyright © 2013 - 2020 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál