logo
Zápas 1. kola Krajské ligy mužů mezi HC Milevsko 2010 a Slavoj Český Krumlov byl odložen.

Hokejisté na ledě

Hokejisté na ledě
14.08.2013, Radek Kolín

Minulý týden ještě byl hráčům naordinován individuální program a pondělním tréninkem začala hokejistům HC Milevsko 2010 příprava na ledě. A - tým se připravuje pod vedením trenéra Bedřicha Rybáka. Při této příležitosti přinášíme seznam připravujících se hráčů a také informace o změnách v kádru.

 

Společnost Spos rok od roku více komplikuje milevskému hokeji zahájení přípravy na ledě. Na nadcházející sezónu naplánovala zprovoznění ledové plochy až od 16.8.2013. Hokejisté A-týmu tak museli zahájit přípravu na ledě v sousedním Písku. Tam se budou připravovat od pondělí 12.8. do čtvrtka 15.8. V pátek odehrají první přípravný zápas a v neděli 18.8. poprvé vyzkouší led na milevském zimním stadionu.

První tréninkové dávky polyká přibližně pětadvacítka hráčů a to včetně čtyř mladých hokejistů z řad milevských juniorů. Do zahájení mistrovských bojů bude postupně docházet k zužování, ale i doplňování kádru, o nichž budete průběžně informováni.

Nově příchozí:

Novou tváří v brankovišti je Vít Lehečka (narozen 1992). Brankař IHC Písek se většinu loňské sezóny již připravoval s milevským týmem. Do tréninku se s týmem zapojil stejně jako vloni gólman milevské juniorky Jan Kolář (1995).

Do obrany se po roční přestávce vrací Roman Štěrba (1987), kterou kvůli pracovnímu vytížení strávil v krajské soutěži v dresu HC David Servis. Z milevských juniorů si zkouší vybojovat místo Daniel Bartůněk (1995).

Do útoku se přichází ucházet o místo v kádru David Decsy (1991), který strávil minulou sezónu v týmu vítěze Sředočeské krajské ligy HC Slavoj Velké Popovice. V sezóně 2011/2012 si vedl velmi úspěšně ve II. lize, kde nastupoval za Benešov. Dalším novicem je Jakub Furch (1990). Jeho mateřským klubem je HC Příbram, kde odehrál i minulou sezónu. Ve II. lize si připsal několik startů za Bílinu. Dále pak Jiří Hanzelín. Ten dříve nastupoval za Rokycany a loňský ročník strávil v Polsku. Tato trojice absolvovala s milevským týmem celou letní přípravu. Na zkoušku rovněž přichází Petr Vejchoda (1990), jenž působil v předchozím ročníku v týmu HC Frýdek Místek, kde ale kvůli zranění téměř nehrál. Dalším navrátilcem po roční pauze je Jiří Heřmánek (1989), který odehrál loňskou sezónu za HC Tábor. Po delší době oblékne milevský dres také Tomáš Novotný. Ten hrál naposledy za Milevsko v ročníku 2008/2009. Od té doby nastupoval za Božetice. Z milevských juniorů se pokusí prosadit do kádru Aleš Nevolný (1995) a Václav Pouch (1995).

Tým se zatím připravuje v tomto složení:

Brankaři: Václav Pipek, Vít Lehečka, Jan Kolář

Obránci: Daniel Bartůněk, Milan Čunát, Marcel Dvořák, Petr Hlinka, Pavel Procházka, Pavel Srdínko, Michal Štych

Útočníci: David Decsy, Lukáš Drda, Jiří Fořt, Jakub Furch, Jakub Hamerle, Jiří Hanzelín, David Homolka, Aleš Nevolný, Ivo Novák, Tomáš Novotný, Václav Pouch, Lukáš Sumerauer, Jan Sýbek, Filip Špánek, Josef Urbanec

O něco později se kvůli pracovním povinnostem či zdravotním komplikacím připojí k týmu obránce Roman Štěrba a útočníci Libor Nikodém a Jiří Heřmánek.

Tréninkové jednotky budou probíhat každý den kromě víkendů a navíc budou prokládány přípravnými zápasy. Ten první se uskuteční v pátek 16.8., kdy se Milevsko představí od 18-ti hodin na ledě HC Strakonice.

Odchody:

V kádru, jenž dokončil uplynulou sezónu, už nebude kvůli pracovním povinnostem brankař Lukáš Knap. Hostování z HC České Budějovice ukončili obránci Michal Klíma a David Cifreund , z HC Vimperk útočník Ladislav Paule a z IHC Písek další útočník Radek Volf. V Milevsku rovněž skončilo účinkování útočníka Petra Markulince. Kvůli pracovnímu vytížení už nebude v milevském dresu nastupovat ani odchovanec Milan Kořánek. Otazník visí i nad působením další trojice forvardů vychovaných v Milevsku: Lukáš Matějka, Petr Król a Ivan Radosta.

 

Partneři klubu

Aktuality

Zápas 1.kola odložen

(16.09.2020 - 09:55) - Zápas 1. kola Krajské ligy mužů, ve kterém měl HC Milevsko 2010 nastoupit proti týmu Slavoj Český Krumlov, byl odložen. Stalo se tak na základě žádosti Slavoje Český Krumlov z důvodu zranění a nemoci. Utkání plánované na sobotu 19. září se uskuteční v náhradním termínu.

S Pískem zrušeno

(25.08.2020 - 18:24) - Přípravné utkání s IHC Písek naplánované na 2.9.2020 v Písku bylo po dohodě klubů zrušeno.

Dohrávka 5.kola

(22.12.2019 - 21:19) - HC Milevsko 2010 sehraje odložené utkáni se Sokolem Radomyšl 28. prosince 2019 od 13,00 na píseckém zimním stadionu. Přijeďte tým podpořit.

Radomyšl odložila zápas

(16.10.2019 - 20:41) - Utkání Sokol Radomyšl - HC Milevsko 2010 je na žádost domácích odloženo. Termín zápasu zatím není znám, domácí hledají volný termín na ZS Písek. Svým příznivcům termín dáme včas na vědomí.
 
 
 
Copyright © 2020 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál