logo

Aktiv v Českých Budějovicích rozhodl o podobě soutěží v sezóně 2017-18

Aktiv v Českých Budějovicích rozhodl o podobě soutěží v sezóně 2017-18
19.06.2017, Jaroslav Kolář

 
V pondělí 19. června se v Českých Budějovicích konal losovací aktiv Krajského výboru ČSLH. Účastníci přijali nového účastníka Krajské ligy mužů Jč. Kraje. Do soutěže se přihlásil B tým HC Lední Medvědi Pelhřimov. Místo HC Žirovnice se objeví nově vzniklý klub HC Vajgar Jindřichův Hradec, ve kterém se objeví většina hráčů Žirovnice. Krajská liga bude mít 13 účastníků, každý tým sehraje v základní části soutěže 24 utkání. Účastníci aktivu si pro nastávající sezónu odhlasovali podobu play-off. Jihočeská ligy se vrátí k hokejové podobě play-off to znamená, že se bude hrát na dvě vítězná utkání s tím, že lépe postavený celek začíná na domácím ledě, kde také odehraje případný třetí duel. Jako novinku si kluby odsouhlasily, že při nerozhodném stavu po 60. minutách se před samostatnými nájezdy bude hrát prodloužení v podobě 5 minut po třech hráčích. Aktiv se mimo soutěže mužů věnovat soutěžím mládeže. Byly představeny skupiny pro soutěže Mladšího a Staršího dorostu. Pro milevské barvy byla však důležitá pasáž Ligy mladších a starších žáků. Soutěž této věkové skupiny zůstává i pro sezónu 2017-18 ve stejné podobě v režii plzeňského KV ČSLH. Přihlášené kluby smíšenek jihočeského a západočeského kraje budou hrát společnou skupinu o 18 týmech. Organizace minihokeje zůstává nezměněna.

Soutěž mužů začíná prvním kolem dne 23. září 2017, kdy HC Milevsko 2010 vyzve na svém ledě tým Humpolce. Druhé kolo sehraje náš celek ve čtvrtek 28. 9. ve Vimperku. Starší a mladší žáci zahájí mistrovskou sezónu o víkendu 9. – 10. září. Ročníky 2008 a 2009 začínají začátkem

 

Partneři klubu

Aktuality

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.

V semifinále Strakonice

(14.03.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(04.02.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál