logo

Druhé víkendové dvojutkání v sezóně.

Druhé víkendové dvojutkání v sezóně.
16.11.2017, Josef a Martin Petřík

Milevské hokejisty čekají letos podruhé dva zápasy ve dvou dnech. Nejprve se vydají na velice těžké utkání k vedoucímu celku Strakonic. Poté na svém ledě přivítají další velice nepříjemné mužstvo, tentokrát se bude jednat o Hlubokou.

 
Milevsko si v minulém kole lehce spravilo chuť, to když na svém ledě porazilo předposlední Telč. Výhra to nebyla zas tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát. Našim klukům se letos i díky zraněním nedaří vypilovat forma. Zatím vůbec nepodávají výkony, které by odpovídali jejich skutečné kvalitě. Ostatně v prvním zápase se Strakonicemi bude potřeba výrazně zabrat, jinak by hrozila vysoká prohra. Strakonice totiž v letošní sezóně doslova válí. Body se jim povedlo ztratit pouze ve dvou případech. Naposled minulý týden ve Veselí, kdy vyhráli až po prodloužení. I proto se zatím tento tým drží na skvělé první příčce se šestibodovým náskokem na druhý Český Krumlov. Milevsko má zápas k dobru, ale i tak se dívá na celek od Otavy až ze sedmé příčky s propastným mankem jedenácti bodů. V pátečním utkání tedy opět půjde o veledůležitý souboj. Buďto se Strakonice vzdálí na těžko dostižitelných 14 bodů, nebo se Milevsko přiblíží na ještě hratelných osm bodů (plus zápas k dobru). Stejně tak o hodně půjde i v sobotním utkání. Na domácím ledě zatím naši hráči bodují o hodně více, než na tom venkovním. Zde jsme ztratili pouze tři body. Nyní však přijede velice nepříjemný soupeř, na kterého Milevsko nemá zrovna hezké vzpomínky. V minulém roce totiž z play off vypadlo právě s Hlubokou. I proto bude mít utkání opravdový náboj. To ostatně u zápasů s Hlubokou není výjimka. Minulému domácímu utkání přihlíželo skvělý 415 diváků! To byl velice pěkný počet. Budeme rádi, když se návštěva bude opět opakovat. Přijďte i vy podpořit milevské hráče v boji o další body!
 

Partneři klubu

Aktuality

Gratulace do Asiegu.

(22.07.2018 - 09:08) - Milevská Tereza Němcová-Šťastná veze z mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu stříbrnou medaili. Děvčata ve finále těsně podlehly týmu USA. V utkání byli Češky aktivnější, bohužel soupeřky byly efektivnější. Velká gratulace z Milevska.

Sraz dívčí U15-U18

(01.07.2018 - 23:30) - Milevská brankářka Julie Pejšová, která dochytala minulý ročník v Příbrami, se posunula z reprezentačního celku dívek U16 do U18, kam dostala pozvánku na první předsezonní přípravný kemp. Ten se uskuteční ve Velkých Popovicích od 20. do 21. července. Navazujícího kempu dívčí U18, který se uskuteční rovněž ve Velkých Popovicích od 21. do 22. července, se zúčastní další milevská hráčka Anna Kotounová (hostování HC Tábor) a Jihočešky Eva Štumbaurová (Slavoj Č. Krumlov), Anna Fabšicová (HC Strakonice).

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál