logo

Milevsko míří na led lídra soutěže:

Milevsko míří na led lídra soutěže:
24.11.2017, Josef a Martin Petřík

Milevští v dalším kole Jihočeské krajské ligy mužů čeká HC Slavoj Český Krumlov.

 
Milevsko si o minulém víkendu výrazně přilepšilo. Po dvou velice kvalitních výkonech divácky atraktivních zápasech proti Strakonicím a Hluboké připsalo skvělých šest bodů. Milevské může těšit a výraznější posunutí v tabulce nahoru. Vzhledem k tomu, že Strakonice podlehly v minulém týdnu trochu překvapivě také Telči, čelo tabulky se zase o něco více vyrovnalo. Nyní milevští odjíždí v sobotu k dalšímu veledůležitému utkání. Pokud se budou ještě o něco víc přiblížit prvnímu místu, mělo by na ledě Krumlova vyhrát. Rozhodně je zde nečeká vůbec nic lehkého. Český Krumlov po letošních odchodech kvalitních hráčů nezačal sezónu úplně moc dobře. Poté ovšem přišly na řadu velice kvalitní výkony. Tak kvalitní, že se Krumlov propracoval až na první místo. Kdo by to byl řekl na začátku letošního ročníku krajské ligy. Ve své sestavě se opírá o svojí první lajnu, ve které nastupují bývalí hokejisté, kteří dříve nakoukli do zápasů druhé ligy v milevském dresu. Jedná se o vzrůstem malého, o to víc kreativnějšího Jana Kadlece a o velezkušeného matadora Jiřího Vondřicha. V útoku také nastupuje kvůli nedostatku hráčů trenér Kamil Šťastný. Uvidíme, jak zápas dopadne. Pokud by Milevsko předvedlo stejně kvalitní výkony jako v posledních dvou kolech, má velikou šanci v Krumlově uspět. I když domácí mají tento cíl také. Pokud máte v sobotu volno, můžete spojit příjemné s užitečným a udělat si výlet do Českého Krumlova. Můžete zde navštívit řadu památek a poté se vydat na místní zimák podpořit naše kluky. Za poslední výkony si to zajisté zaslouží.
 

Partneři klubu

Aktuality

Gratulace do Asiegu.

(22.07.2018 - 09:08) - Milevská Tereza Němcová-Šťastná veze z mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu stříbrnou medaili. Děvčata ve finále těsně podlehly týmu USA. V utkání byli Češky aktivnější, bohužel soupeřky byly efektivnější. Velká gratulace z Milevska.

Sraz dívčí U15-U18

(01.07.2018 - 23:30) - Milevská brankářka Julie Pejšová, která dochytala minulý ročník v Příbrami, se posunula z reprezentačního celku dívek U16 do U18, kam dostala pozvánku na první předsezonní přípravný kemp. Ten se uskuteční ve Velkých Popovicích od 20. do 21. července. Navazujícího kempu dívčí U18, který se uskuteční rovněž ve Velkých Popovicích od 21. do 22. července, se zúčastní další milevská hráčka Anna Kotounová (hostování HC Tábor) a Jihočešky Eva Štumbaurová (Slavoj Č. Krumlov), Anna Fabšicová (HC Strakonice).

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál