logo

Milevsko zajíždí na Hlubokou

Milevsko zajíždí na Hlubokou
24.02.2018, Josef a Martin Petřík

Milevští jedou na Hlubokou bojovat o lepší pozice pro zápasy play-off. Věřme, že v těchto mrazech svůj boj dovedou k zisku třech bodů. I tak se může o dvojicích play-off rozhodovat až v posledním kole základní části.

 
Další kolo krajské ligy mužů obstará zápas Milevska na ledě Hluboké nad Vltavou. Domácí neprožívají zrovna optimální sezónu. Už před několika zápasy přišli o možnost postupu do play off. To Milevsko nezažívalo v letošní sezóně dlouhou dobu vůbec špatné období. Dokonce se rvalo o první příčku v tabulce, zajišťující kvalifikaci o druhou ligu. Nakonec se však po několika špatných výkonech propadlo na páté místo tabulky. Nyní má však před sebou jednoznačný cíl. Skončit do pátého místa, aby mohlo začít play off na domácím ledě. Milevsko v poslední kole podlehlo Strakonicím, i když mělo po první třetině zápas skvěle rozehraný. Vedli 3:0 a nic nenasvědčovalo po první třetině tomu, že by zápas měl skončit nakonec opačně. Milevsko už několik zápasů má problémy s nástupem do druhé, nebo třetí třetiny. Ne jinak tomu bylo i nyní. Strakonice daly dvě rychlé branky a najednou měly herně navrch. Nakonec zvládly zápas otočit a vyhrát v prodloužení 5:4. Hluboká na svém ledě podlehla Veselí 2:6, což pro ní znamenalo v tabulce předposlední místo. To je po několika letech celkem úspěšných sezón velké překvapení. Jak zápas pod širým nebem nakonec skončí? To se dozvíme v neděli večer. Utkání pod hlubockým zámkem začíná v neděli v 17:00. Přijeďte kluky podpořit!
 

Partneři klubu

Aktuality

Gratulace do Asiegu.

(22.07.2018 - 09:08) - Milevská Tereza Němcová-Šťastná veze z mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu stříbrnou medaili. Děvčata ve finále těsně podlehly týmu USA. V utkání byli Češky aktivnější, bohužel soupeřky byly efektivnější. Velká gratulace z Milevska.

Sraz dívčí U15-U18

(01.07.2018 - 23:30) - Milevská brankářka Julie Pejšová, která dochytala minulý ročník v Příbrami, se posunula z reprezentačního celku dívek U16 do U18, kam dostala pozvánku na první předsezonní přípravný kemp. Ten se uskuteční ve Velkých Popovicích od 20. do 21. července. Navazujícího kempu dívčí U18, který se uskuteční rovněž ve Velkých Popovicích od 21. do 22. července, se zúčastní další milevská hráčka Anna Kotounová (hostování HC Tábor) a Jihočešky Eva Štumbaurová (Slavoj Č. Krumlov), Anna Fabšicová (HC Strakonice).

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál