logo

O víkendu startuje druhá polovina soutěže

O víkendu startuje druhá polovina soutěže
01.12.2017, Josef a Martin Petřík

O víkendu jde Jihočeská krajská liga mužů do své druhé poloviny.

 
Milevští hokejisté po posledních skvělých výkonech míří na led nebezpečného Humpolce. Zde nečeká hosty nic lehkého, jelikož v letošní sezóně si vede Jiskra skvěle. Zatím se drží na výborné třetí příčce. Dá se říct, že se jedná o největší překvapení sezóny. Pokud jde o kádr Humpolce, tak zde nenajdete žádné větší změny oproti loňské sezóně. Tradičními oporami jsou brankář Zour, obránce Jelínek a útočník Dvořák. Jinak lze říci, že se jedná o vyrovnané, dobře konsolidované mužstvo. V posledním zápase náš soupeř porazil na svém ledě Veselí nad Lužnicí vysoko 6-1 a tím potvrdil již zmiňovanou skvělou formu. Milevsko jede do Humpolce s cílem bodovat a při nejlepším vyhrát. Poslední zápasy Milevsku vychází. Nejdřív vyhrálo na ledě Strakonic, doma si poradilo s Hlubokou a v posledním utkání trochu nečekaně vyhrálo v Krumlově. Uvidíme s jakou se vrátí z Humpolce, nicméně pokud chcete kluky podpořit, určitě přijeďte, budou to potřebovat.
 

Partneři klubu

Aktuality

Gratulace do Asiegu.

(22.07.2018 - 09:08) - Milevská Tereza Němcová-Šťastná veze z mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu stříbrnou medaili. Děvčata ve finále těsně podlehly týmu USA. V utkání byli Češky aktivnější, bohužel soupeřky byly efektivnější. Velká gratulace z Milevska.

Sraz dívčí U15-U18

(01.07.2018 - 23:30) - Milevská brankářka Julie Pejšová, která dochytala minulý ročník v Příbrami, se posunula z reprezentačního celku dívek U16 do U18, kam dostala pozvánku na první předsezonní přípravný kemp. Ten se uskuteční ve Velkých Popovicích od 20. do 21. července. Navazujícího kempu dívčí U18, který se uskuteční rovněž ve Velkých Popovicích od 21. do 22. července, se zúčastní další milevská hráčka Anna Kotounová (hostování HC Tábor) a Jihočešky Eva Štumbaurová (Slavoj Č. Krumlov), Anna Fabšicová (HC Strakonice).

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál