logo

Permanentky v prodeji

Permanentky v prodeji
07.09.2010, Radek Kolín

Od dnešního dne jsou v prodeji permanentní vstupenky na zápasy A - týmu HC Milevsko 2010 pro sezónu 2010/2011. V článku najdete podrobnosti o místech prodeje permanentek a o cenách vstupného.

 

Poté co je na všechna přípravná utkání HC Milevsko 2010 vstupné zdarma, přišlo vedení klubu s dalším vstřícným krokem pro své fanoušky. Stanovilo totiž velmi přijatelnou cenu vstupného na jednotlivé zápasy A - týmu, která výrazně podkročuje ceny vstupenek ostatních druholigových týmů a navíc se zvýhodněním pro mladé fanoušky.

Jednotné vstupné bude 30,-Kč. Mládež do 18 let bude mít vstup na jednotlivá utkání zdarma a také studenti, kteří se prokáží nějakým dokladem o studiu s vlastní fotografií, například průkazkou na dopravu, kartou ISIC, průkazkou studenta apod., budou mít též vstup zdarma. Vstupné bude vybíráno po celou dobu zápasu, tedy i během 3. třetiny.

Oddíl ledního hokeje HC Milevsko 2010 připravil rovněž zvýhodnění pro stálé fanoušky, jenž zakoupí permanentní vstupenku. Permanentní vstupenka stojí 400,- Kč na všechna utkání základní části, což je 18 domácích zápasů. Její majitelé tak uvidí 4,7 zápasu zadarmo. Také letos jsou v prodeji tzv. sponzorské permanentní vstupenky v ceně 1000,-Kč. Tato vstupenka je platná na všechny zápasy A - týmu včetně zápasů play-off. Permanentní vstupenky jsou v prodeji na těchto místech: v kanceláři hokejového klubu u pana Rybáka (doporučujeme telefonicky ověřit přítomnost – tel. 603 731 241 ), ve stáncích Romana Staňka – náměstí E.Beneše, naproti Domu kultury a ve stánku „U věžáku“ a dále v květinářství pana Koláře.

 

Partneři klubu

Aktuality

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.

V semifinále Strakonice

(14.03.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(04.02.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál