logo

Pojď hrát hokej

Pojď hrát hokej
24.01.2017, Jaroslav Kolář

V rámci akce Týden hokej se 24.ledna na milevském zimním stadionu uskutečnila akce Pojď hrát hokej.

 
Dnes se na milevském zimním stadionu uskutečnila náborová akce Pojď hrát hokej. Příprava a propagace akce se našemu klubu vyplatila. Propagační návštěvy školek, ale i výlep plakátů přivedlo na náš zimní stadion 68 dětí. Akce, která se uskutečnila dle propozic ČSLH se podle ohlasů přítomných rodičů vydařila. Rodiče po zhlédnutí ukázky minihokeje v podání hráčů 2. tříd mohli porovnat růst dovednosti na předvedené ukázce tréninkové jednotky čtvrťáků. Rodiče si v šatně vyslechni něco málo z historie milevského hokeje. Předseda klubu rodičům v prezentaci ukázal, kdy a jak s hokej začít, že hokej je dnes s pomocí klubu dostupný, že je hokej díky moderní výstroji bezpečný. Představil hokej jako kolektivní sport, který pomáhá k všestrannému rozvoji dětí. Děti si v druhé šatně s trenérem mládeže povídaly o hokeji a ukazovaly si hokejovou výstroj. Po oblečení,obutí bruslí a nasazení helmy šli děti na led. Kde je čekali trenéři, hráči A týmu a dříve předvádějící hráči. Trenéři si připravili hry v oddělených sektorech. Této akce se jako hosté zúčastnili milevští odchovanci Tereza Němcová roz. Šťastná - mistryně světa, Bohumil Jank obránce HC Oceláři Třinec, David Honzík - brankář Energie Karlovy Vary. Po společném fotografování následoval autogramiáda odchovanců. Akce se vydařila a dle ohlasu přítomných byla super. Poděkování patří všem kdo se na přípravě a realizaci akce podílel.
 

Partneři klubu

Aktuality

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.

V semifinále Strakonice

(14.03.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(04.02.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál