logo

Pojď hrát hokej

Pojď hrát hokej
20.09.2017, Jaroslav Kolář

V rámci akce Týden hokej se 20. září 2017 na milevském zimním stadionu uskutečnila akce Pojď hrát hokej.

 
Milevským zimním stadionem dnes zněl dětský hlas více jak jindy. HC Milevsko 2010 totiž uskutečnil náborovou akci Pojď hrát hokej. Příprava a propagace akce se našemu klubu vyplatila. Prezentační návštěvy všech školek, ale i výlep plakátů a rozdání propagačního materiálu ČSLH přivedlo na náš zimní stadion tentokráte 30 nových dětí, které se zaregistrovaly do programu Hokejka. Akce, která se uskutečnila dle propozic ČSLH, se podle ohlasů přítomných rodičů vydařila. Děti si po prezentaci mohly v ochozech zimního stadionu vyzkoušet několik cviků „suché přípravy“. Rodiče a děti zhlédli ukázku minihokeje v podání hráčů 2. tříd. Rodiče si v šatně vyslechli něco málo z historie milevského hokeje. Předseda klubu rodičům v prezentaci ukázal, kdy a jak s hokejem začít, že hokej je dnes s pomocí klubu dostupný, že je hokej díky moderní výstroji bezpečný. Představil hokej jako kolektivní sport, který pomáhá k všestrannému rozvoji dětí. Děti si v druhé šatně s trenérem mládeže povídaly o hokeji a ukazovaly si hokejovou výstroj. Po oblečení, obutí bruslí a nasazení helmy šly děti na led, kde je čekali trenéři, hráči A týmu a dříve předvádějící hráči. S oblečením pomáhali hráči A týmu. Trenéři si připravili hry v oddělených sektorech. Akce byla zakončena společným fotografováním. Akce se vydařila a dle ohlasu přítomných byla super. Poděkování patří všem, kdo se na přípravě a realizaci akce podíleli. Fotogalerii najdete zde.
 

Partneři klubu

Aktuality

Gratulace do Asiegu.

dnes | Milevská Tereza Němcová-Šťastná veze z mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu stříbrnou medaili. Děvčata ve finále těsně podlehly týmu USA. V utkání byli Češky aktivnější, bohužel soupeřky byly efektivnější. Velká gratulace z Milevska.

Sraz dívčí U15-U18

(01.07.2018 - 23:30) - Milevská brankářka Julie Pejšová, která dochytala minulý ročník v Příbrami, se posunula z reprezentačního celku dívek U16 do U18, kam dostala pozvánku na první předsezonní přípravný kemp. Ten se uskuteční ve Velkých Popovicích od 20. do 21. července. Navazujícího kempu dívčí U18, který se uskuteční rovněž ve Velkých Popovicích od 21. do 22. července, se zúčastní další milevská hráčka Anna Kotounová (hostování HC Tábor) a Jihočešky Eva Štumbaurová (Slavoj Č. Krumlov), Anna Fabšicová (HC Strakonice).

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál