logo

Pojď hrát hokej

Pojď hrát hokej
22.01.2020, Jaroslav Kolář

V rámci celostátní akce Týden hokeje se se ve středu 22. ledna 2020 na milevském zimním stadionu uskutečnila akce „Pojď hrát hokej“. Akce se zúčastnil Martin Hanzal, maskot projetu PUK a hosté ČSLH.

 
Ve středu 22. ledna 2020 se konala na milevském zimním stadionu již po sedmé akce „Pojď hrát hokej“. Tuto akci pořádá HC Milevsko 2010 za pomoci ČSHL. Dnešní akce se jako hosté zúčastnili zástupci hokejového svazu. Poskytnuté propagační materiály Českým svazem ledního hokeje velmi pomáhají klubu při organizaci akce. Materiály používá při prezentačních návštěvách trenér mládeže ve všech školkách, se kterými klub spolupracuje v Milevsku a v širokém okolí. Výlep plakátů a rozdávání letáků, propagace akce při zápasech A týmu HC Milevsko 2010 nám přilákala tentokráte 19 nových dětí. Při registraci asistentky pomohli s napsáním jména na dres, poradili s vyplněním registračního formuláře do projektu „Pojď hrát hokej“, seznámili rodiče s průběhem a programem akce. Děti projevovali radost z dárků, které dostali jako upomínku na tuto povedenou akci.
Pro vyplnění času registrace příchozích dětí s rodiči si trenéři tentokráte pro nové děti připravili ukázku tréninku o něco málo starších dětí, než jsou sami. Trénující děti ukázali, že se ledu nemusí bát a že trénink je vlastně hra na ledě. Po ukončení registrace se rodiče a děti v připravených a vyzdobených šatnách seznámili s připravenou prezentací. Trenér mládeže si s dětmi povídal o hokeji, předvedl hokejovou výstroj, ukázal video. Předseda klubu rodičům v krátkosti představil historii a přítomnost klubu. Představil hokej jako kolektivní sport, který pomáhá k všestrannému rozvoji dětí. V prezentaci ukázal kdy a jak začít s hokejem, ukázal, jak klub materiálně pomáhá začínajícím hokejistům. Představením výstroje potvrdil, že hokej je pro děti bezpečný.
Po prezentacích asistenti pomohli rodičům s oblečením dětí do bruslí, nasadili helmy a rukavice a šli na ledovou plochou. Na ledě na ně čekalo velké překvapení, v podobě maskota projektu Pojď hrát hokej lvíčka PUKA a hráče Motoru České Budějovice Martina Hanzala. Nově příchozím dětem pomohli překonat první chvilky trenéři HC Milevsko 2010 a hráči 3. a 4. tříd. Děti pod vedením trenérů se formou her seznamovali s ledem. Dětem pomohla přítomnost maskota na ledové ploše. Malé hráče zas více zaujala přítomnost Martina Hanzala, který musel odpovídat na otázky dětí a ukazovat své dovednosti. Akce byla zakončena společným fotografováním. Z akce byla pořízena reportáž zveřejněná v Milevském zpravodaji. Fotografie z akce jsou na stránkách HC Milevsko 2010. Podle ohlasů a vyjádření rodičů, kteří přivedli své ratolesti, byla akce dobře připravena. Poděkování patří všem, kdo se na přípravě a realizaci této akce podíleli.
Fotogalerii najdete zde.
Video najdete zde.
 

Partneři klubu

Aktuality

Dohrávka 5.kola

(22.12.2019 - 21:19) - HC Milevsko 2010 sehraje odložené utkáni se Sokolem Radomyšl 28. prosince 2019 od 13,00 na píseckém zimním stadionu. Přijeďte tým podpořit.

Radomyšl odložila zápas

(16.10.2019 - 20:41) - Utkání Sokol Radomyšl - HC Milevsko 2010 je na žádost domácích odloženo. Termín zápasu zatím není znám, domácí hledají volný termín na ZS Písek. Svým příznivcům termín dáme včas na vědomí.

Den státního smutku

(09.10.2019 - 16:34) - Vedení Českého hokeje dalo na vědomí, že ve dnech veřejného rozloučení s Karlem Gottem v pátek 11. října a státního smutku v sobotru 12. října se konají zápasy všech soutěží podle původního rozpisu, tedy beze změny. Případné uctění památky zesnulého zpěváka zůstává na rozhodnutí pořádajícího klubu

Michal Štych trenérem

(01.10.2019 - 20:47) - Vedení HC Milevsko 2010 po neúspěšném startu A týmu do nového ročníku soutěže v pondělí přeobsadilo post trenéra týmu. Po dohodě vedení a trenérů byl hlavním trenérem jmenován dlouholetý kapitán HC Milevsko 2010 Michal Štych. Michal Štych se ujal vedení týmu hned na pondělním tréninku.
 
 
 
Copyright © 2020 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál