logo

První přátelské utkání mladších žáků v letošní sezóně

První přátelské utkání mladších žáků v letošní sezóně
27.08.2017, Tereza Simonová

V sobotu 26. srpna 2017 se vydali mladší žáci HC Milevsko 2010 na led HC Příbram, aby zde sehráli přátelské utkání.

 
HC Příbram - HC Milevsko 2010 13 : 2 (6:1, 4:1, 3:0)

Branky: Fábera, Blažek

S Příbramí to bylo letos vůbec první utkání v sezóně 2017/2018, ve kterém se postavili na led pod vedením trenéra Michala Štycha. Přes vysoké nasazení všech hráčů se však nepodařilo dovést zápas do vítězného konce. I přes prohru 13:2 si kluci a holky utkání užili. Do dalších utkání nastoupí se zkušenostmi, které jim dal dnešní zápas a využijí je ve svůj prospěch a vítězství.

Nejlepší hráči tohoto utkání byly Dominik Fábera, Vlastimil Blažek, Jan Hlavín, Šimon Klíma a samozřejmě oba golmani Oto Hanus a David Koutník.

Sestava: Oto Hanus, David Koutník – Šimon Klíma, Šimon Kořánek, Matěj Prokop, Dominik Fábera, Václav Vrzal, David a Alena Bauškovi, Vlastimil Blažek, Michal a Barbora Simonovi, Filip Dvořák a Jan Hlavín.

 

Partneři klubu

Aktuality

Gratulace do Asiegu.

dnes | Milevská Tereza Němcová-Šťastná veze z mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu stříbrnou medaili. Děvčata ve finále těsně podlehly týmu USA. V utkání byli Češky aktivnější, bohužel soupeřky byly efektivnější. Velká gratulace z Milevska.

Sraz dívčí U15-U18

(01.07.2018 - 23:30) - Milevská brankářka Julie Pejšová, která dochytala minulý ročník v Příbrami, se posunula z reprezentačního celku dívek U16 do U18, kam dostala pozvánku na první předsezonní přípravný kemp. Ten se uskuteční ve Velkých Popovicích od 20. do 21. července. Navazujícího kempu dívčí U18, který se uskuteční rovněž ve Velkých Popovicích od 21. do 22. července, se zúčastní další milevská hráčka Anna Kotounová (hostování HC Tábor) a Jihočešky Eva Štumbaurová (Slavoj Č. Krumlov), Anna Fabšicová (HC Strakonice).

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál