logo

Skončila první část letní přípravy

Skončila první část letní přípravy
01.07.2019, Jaroslav Kolář

Skončila dvouměsíční letní příprava na suchu. Týmy HC Milevsko 2010 se připravují na novou sezónu a na led půjdou letos již koncem července.

 
S koncem školního roku ukončily týmy HC Milevsko 2010 letošní letní přípravu. Do dvouměsíční letní přípravy byli pozvání všichni kmenoví hráči HC Milevsko 2010 a hráči, kteří byli v uplynulé sezóně v klubu na hostování. Z hráčů HC Tábor se klubu omluvil pouze Radek Seidl, který bude patrně v letošní sezóně nastupovat za svůj mateřský klub ve II. Národní lize. A tým trénoval dvakrát v týdnu prozatím pod vedením trenéra mládeže. Této přípravy se pravidelně zúčastňovalo 12 až 15 hráčů. Někteří se omluvili a připravují se samostatně. Tým se v přípravě věnoval práci s využitím vlastní váhy těla, k zvýšení fyzické kondice využil klasického fotbalu. V závěru přípravy se připojil Tomáš Fencl, který se vrací do Milevska. Klub po odstoupení trenéra Emila Švece po skončení sezóny 2018-19 hledá jeho nástupce. Předseda klubu je přesvědčen, že do nástupu týmu na druhou část letní přípravy dojde k dohodě a bude moci jméno nového trenéra zveřejnit. Vzhledem k přípravnému utkání HC Motor České Budějovice – HC Škoda Plzeň 1929, která se sehraje na ZS v Milevsku 6. Srpna půjde tým na led v neděli 28. července. Do přípravy na ledě se zapojí i několik zájemců a působení v Milevsku z odhlášeného týmu Tábora B. Klub chce pokračovat v zapojování juniorů IHC Písek. V přípravě na nastávající sezónu jsou připraveny čtyři přípravné zápasy. Zápasová příprava začne 7. 8. proti IHC Písek na milevském zimním stadionu. Druhým soupeřem je tradiční tým od Otavy HC Strakonice. Soutěž začne v sobotu 21. září domácím utkáním proti HC Jiskra Humpolec. Jihočeskou krajskou ligu mužů bude pravděpodobně hrát i Tělovýchovná jednota Božetice. (V současné době podali odvolání proti vyloučení ze soutěže Středočeského kraje). Z tohoto důvodu je situace nejistá.

Tak jako A tým ukončily letní přípravu mládežnické týmy. Klub pro nastávající sezónu ohlásil soutěže od prvních tříd (v letošním ročníku se musí odehrát několik mistrovských turnajů) po starší žáky. Soutěž mladších a starších žáků se vrací k modelu se Západočeským krajem celkem 15 týmu. Soutěži udělila Komise mládeže ČSLH výjimku z počtu odehraných zápasů. Vzhledem k tomu, že se vrátila devátá třída z dorostu do starších žáků, vznikla soutěž 5. tříd. Ty budou nalosováni společně se čtvrtou třídou. Vzhledem z již zmíněného přípravnému utkání Motoru jdou mládežnické týmy na ledovou ploch 25. července.

 

Partneři klubu

Aktuality

Julie v reprezentaci

včera | Brankářka Julie Pejšová, aktuálně nastupující v barvách HC Příbram, obdržela pozvánku do reprezentačního výběru dívek U18, se kterým absolvuje přípravný kemp ve Velkých Popovicích a Turnaj čtyř zemí ve finském Kuortane. Akce se uskuteční v době od 30. září do 6. října.

Petr Gřegořek trenérem

(17.07.2019 - 20:57) - Od přípravy na ledě převezme tým HC Milevsko 2010 jako hrající trenér Petr Gřegořek. Mistr světa se s vedením klubu dohodl na spolupráci a tým v Jihočeské krajské lize mužů povede v pozici hrajícího trenéra. Petr Gřegořek v působí v Milevsku od prosince 2018, kde je na hostování z týmu Bílí Tygři Liberec.

Julie na kempu gólmanek

(10.07.2019 - 07:27) - Šestnáctiletá odchovankyně milevského hokeje Julie Pejšová, která je členkou nejmladší dívčí reprezentace (loni hrála za dívky i dorostence v Příbrami, občas trénuje s A-týmem v Milevsku) se zúčastnila mezinárodního Goaltending Development Campu pořádáného IIHF v Hamuliakovu u Bratislavy na konci června. Talentovaná Jihočeška se ocitla ve společnosti více než čtyř desítek hokejových brankářek z celého světa, mezi nimiž byly i vyslankyně zemí nepříliš spojovaných s nejrychlejší kolektivní hrou - Turecka, Indonésie nebo z Afriky.

Titul pro mladší žáky

(03.03.2019 - 17:43) - Mladší žáci HC Milevsko 2010 se stali vítězi Ligy mladších žáků! Rozhodlo o tom dnešní vítězství 4:2 na ledě druhého Veselí nad Lužnicí. Svěřenci trenérů Marka Podrabského a Jakuba Suchana tak již čtyři kola před koncem nemohou být v tabulce předstiženi.
 
 
 
Copyright © 2019 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál