logo

Ve druhém kole se Milevští postaví Vimperku

Ve druhém kole se Milevští postaví Vimperku
27.09.2017, Jaroslav Kolář

Jihočeská krajská liga mužů se rozjela na plné obrátky. Ve státní svátek jedou naši hokejsté na utkání s Vimperkem.

 
Milevští hokejisté se vydají na Šumavu. Zde se ve čtvrtek střetnou s Vimperkem. Ve Vimperku proběhly před sezonou hráčské změny. Velkou měrou se na tom podíleli zejména bývalí hráči budějovického David Servisu. Konkrétně jde o Lukáš Chaloupku, Rudolfa Suchánka, Jiřího Hanzala a Petra Fleischmana. Ze Strakonic poté přišli také mladíci Václav Křivanec a Lukáš Řezník. Naopak z Vimperka do Strakonic odešel důležitý hráč loňské sestavy Pavel Samohejl. Skončil také zkušený Martin Janda, ten ukončil aktivní činnost. Dalším důležitým hráčem, který zde skončil je Václav Korous, ten prozatím přerušil svojí kariéru. Trenéra Vimperka Předotu doplnil Jan Lavička. Když se podívám celkově na sestavu, tak v obraně vyčnívají bratři Předotové, Tupý, nebo již dříve zmíněný Lukáš Chaloupka. V útoku budou nebezpeční zejména Jiří Hanzal s Rudolfem Suchánkem. Budějovické duo by mělo být hlavní silou vimperského týmu. V prvním kole tým ze Šumavy podlehl Veselí nad Lužnicí 2:5. Naopak Milevsko na svém ledě hravě přejelo Humpolec. Nutno dodat, že humpolečtí přijeli z důvodu chřipkové epidemie jen s torzem týmu a tak se toto vítězství nesmí přeceňovat. Nyní už to budou mít milevští o dost těžší, čeká je jistě silný tým, který bude spoléhat především na precizní obranu. Pokud nemáte ve čtvrtek při svátku co dělat, určitě se vydejte milevské podpořit.
 

Partneři klubu

Aktuality

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.

V semifinále Strakonice

(14.03.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(04.02.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál