logo

Velké derby je tu!

Velké derby je tu!
29.09.2017, Josef a Martin Petřík

 
Milevsko na svém ledě přivítá celek Tábora. Sice se jedná rezervu kohoutů, ale i přesto půjde o velice prestižní duel, na který budou fanoušci zcela jistě slyšet. Milevsku se úvodní domácí utkání velice vydařilo. Porazilo na svém ledě Humpolec tenisovým výsledkem 6:1. Táborští na tom nejsou o moc hůře. Své první venkovní utkání na ledě Jindřichova Hradce také zvládli a vyhráli po obratu 3:2. Ve druhém kole milevští okusili hořkost porážky. Ve vyhecovaném utkání podlehli o branku Vimperku. To Tábor se veze na vítězné vlně. Kohouti doma porazili v derby Veselí nad Lužnicí 5:4 po prodloužení. Táborské mužstvo v letošní sezóně velice omladilo a také se velice rozšířilo. Po zrušení juniorských soutěží do týmu přešli právě někteří mladíci z mládežnického výběru. Mezi ně patří i Michal Jelínek, odchovanec milevského hokeje. Jelikož táborské áčko odehraje ve stejný den druholigové utkání, nedá se moc čekat, že by právě někdo s áčka za rezervu nastoupil. Když se tedy podíváme na sestavu, tak v brance by měl nastoupit Michal Novák, který podal v prvním zápase skvělý výkon. Obranu kohoutů zastupují zejména mladí hráči. Z nich můžeme jmenovat například Davida Hlaveše. Na soupisce však mají modrobílí napsaného velezkušeného Luboše Heršálka, či Michala Hastrmana, nebo Petra Trieba. Když se podíváme do útočné řady, tak zde se střídá dravé mládí se zkušeností. Z mladých můžeme jmenovat právě milevského odchovance Michala Jelínka, nebo Martina Nováka. Z těch zkušenějších známého Michala Maříka, či Richarda Ježka. Pro milevské to opět nebude nic jednoduchého, ale z milevské kabiny je cítit velká odhodlanost napravit smolné utkání ve Vimperku a zároveň se stát vítězem derby.
 

Partneři klubu

Aktuality

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.

V semifinále Strakonice

(14.03.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(04.02.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál