logo

Zápas s Telčí na pomoc zraněnému vojákovi

Zápas s Telčí na pomoc zraněnému vojákovi
30.12.2018, Radek Kolín

V posledním utkání kalendářního roku 2018 přivítá HC Milevsko 2010 v rámci 17. kola Krajské ligy mužů sezóny 2018/2019 na svém ledě SK Telč. Výtěžek ze vstupného tohoto zápasu se HC Milevsko 2010 rozhodl věnovat Danielu K., který byl těžce zraněn během vojenské mise v Afghánistánu. Přijďte prosím svojí účastí a zakoupením vstupenek vyjádřit podporu!

 

Telč

Telč je již třetí sezónu účastníkem jihočeské krajské soutěže. Byť se její výsledky zlepšují, stále se převážně pohybuje v nejnižších patrech tabulky. V minulém ročníku obsadila 11. místo s velkou ztrátou na místa zaručující účast ve vyřazovacích bojích. Ani v letošní sezóně si nepočíná o mnoho lépe. Momentálně jí patří 12. místo v pořadí se ziskem 9 bodů. Telč nezahájila soutěž vůbec dobře. Poprvé bodovala až v 7. zápase, kdy zvítězila v Humpolci. Po dvou dalších prohrách přišla senzační výhra ve Strakonicích 6:4 a následné vysoké vítězství na ledě posledního týmu soutěže Pelhřimova 14:4. Od té doby však Telč sbírá jen prohry. Na rozdíl od Milevska včera Telč nehrála a tak se její poslední výsledek bere z předvánočního kola, kdy utrpěla debakl na ledě Veselí 12:4.

První vzájemný zápas v letošní sezóně

V prvním vzájemném duelu Milevsko zvítězilo v Telči 5:2. Základ svého vítězství položilo v první třetině, kterou vyhrálo 2:0. V polovině utkání Milevsko svůj náskok ještě navýšilo, ale Telči se v poslední minutě druhé části podařilo snížit. Milevsko však znovu dokázalo odskočit na rozdíl 3 gólů a to i poté, co domácí celek znovu snížil.

Milevsko

Milevsko ani ve druhé polovině soutěže nenabralo vítěznou vlnu. Po prohře na Hluboké a výhře doma v prodloužení s Jindřichovým Hradcem neuspělo ve včerejším utkání v Humpolci, kde prohrálo 6:2. Osudovým se mu stala pasáž v prostřední části, kdy během 74 vteřin třikrát inkasovalo. Ve vyrovnané tabulce figuruje Milevsko na hraně postupu do play-off.

Pomoc zraněnému

Poslední zápas v tomto roce se vedení HC Milevsko 2010 společně s hráči rozhodlo věnovat kamarádovi, který přežil útok na vojáky české mise 17. října v afgánském Bagrámu. Daniel K. z Milevska byl ale velmi vážně zraněn, už v Afganistánu prodělal několik operací a nyní se léčí ve Vojenské nemocnici v Praze. Doma v Milevsku na něj čekají rodiče, manželka, dvě malé děti a také kamarádi a známí, mezi něž patří i někteří hráči z hokejového týmu HC Milevsko 2010. Na popud mužstva se klub rozhodl, že veškerý výtěžek ze vstupného na zápas 30. prosince věnuje Danielovi a jeho rodině, aby mohl dosáhnout na co nejlepší rehabilitaci. Akci je možné podpořit zakoupením co největšího počtu vstupenek. Jiné finanční příspěvky nelze použít.

 

Partneři klubu

Aktuality

MS juniorek v Obihiru

(14.01.2019 - 14:16) - Juniorky mají světový šampionát pro rok 2019 za sebou. Česko na něm muselo bojovat o záchranu, což se mu povedlo a zakončilo ho vítězstvím. Velkou měrou k tomu přispěla brankářka Julie Pejšová. Podle slov trenéra Zuziaka v brance čarovala. Julie byla s průměrem 1,17 obdržených branek na zápas mezi gólmankami nejlepší a zároveň ji úspěšnost zákroků 93,64 % zařadila na druhé místo.

MS juniorek v Obihiru

(06.01.2019 - 20:59) - Ženská reprezentace do osmnácti let vstoupila do mistrovství světa v japonském Obihiru. Milevský hokej v tomto týmu má dvě odchovankyně. V brance Julie Pejšová, v obranných řadách Anna Kotounová asistentka kapitánky. Přejeme mnoho úspěchu celému týmu.

Milevsko přivítá posilu

(29.12.2018 - 13:11) - Výraznou posilu zadních řad přivítá HC Milevsko 2010. V milevském dresu bude nastupovat Petr Gřegořek . Dlouholetý extraligový hráč a několikanásobný reprezentant se již v minulosti s Milevskem připravoval. Petr Gřegořek zahájil svou extraligovou kariéru v roce 1997 v týmu HC Vítkovice Steel a hrál postupně za další týmy. Nejvíce extraligových zápasů odehrál za České Budějovice, kde působil od roku 2005 do roku 2010. Petr Gřegořek byl rovněž členem reprezentačního týmu, který na MS 2010 získal zlato. Pokud mu to drobné zranění umožní, nastoupí již do zápasu s Telčí.

Gratulace do Asiegu.

(22.07.2018 - 09:08) - Milevská Tereza Němcová-Šťastná veze z mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu stříbrnou medaili. Děvčata ve finále těsně podlehly týmu USA. V utkání byli Češky aktivnější, bohužel soupeřky byly efektivnější. Velká gratulace z Milevska.
 
 
 
Copyright © 2019 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál