Milevští doplatili na herní výpadek ve třetí třetině.

Domácí podruhé za sebou nezvládli třetí třetinu. Ani na domácím ledě neudrželi dvoubrankové vedení ze začátku závěrečného dějství. Utkání nedohrál Suchan, který má zlomený prostředníček.

04.02.2018 | Jaroslav Kolář

21.kolo, sobota 3.2.2018
HC Milevsko 2010 - TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
4:5p (0:0, 3:2, 1:2 - 0:1)
Branky a nahrávky: 25. Kořánek (Čunát), 34. Pouch, 36. Pouch (Štych), 49. Müller (Štych, Hamerle) - 21. Čáp (Mikeska), 32. Mikeska (Chlaň), 51. Čáp (Mikeska), 54. Bůžek (Arnold, Klimeš), 62. Chlaň (Mikeska) . Rozhodčí: Urban - Lang, Deim. Vyloučení: 4:4 navíc Votruba 5+OK, Kořánek 10 minut OT+OK, Štych 10 minut OT (všichni Milevsko), Dušák 5+OK (Veselí) . Využití: 0:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 395. Střely na branku: 34:39. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:5.

HC Milevsko 2010: Panec - Pletka, Štych, Havran, Votruba, Čunát, Hošek, Jíška - Suchan, Müller, Kořánek - Novotný, Hamerle, Fořt - Nevolný, Pouch, Fencl - Sláma, Buriánek, Bílek - Radosta
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí: Dvořák - Nehoda, Chlaň, L.Míchal, Drs, Kyml, Lomský - Čáp, Mikeska, Dušák - Bůžek, J.Míchal, Arnold - Klimeš, Benda, Vlach

Titul pro mladší žáky

(03.03.2019 - 17:43) - Mladší žáci HC Milevsko 2010 se stali vítězi Ligy mladších žáků! Rozhodlo o tom dnešní vítězství 4:2 na ledě druhého Veselí nad Lužnicí. Svěřenci trenérů Marka Podrabského a Jakuba Suchana tak již čtyři kola před koncem nemohou být v tabulce předstiženi.

V play-off Hluboká

(24.02.2019 - 20:12) - Dnešní zápasy rozhodly o konečném pořadí Krajské ligy mužů. Definitivně tak určily dvojice do vyřazovacích bojů. Ze vzájemného souboje mezi Vimperkem a Hlubokou vzešel soupeř našeho týmu. Milevsko skončilo na 5. místě tabulky a ve čtvrtfinále play-off se tak potká se 4. Hlubokou. Čtvrtfinále bude odehráno na 2 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 1. 3. na Hluboké, druhý zápas bude sehrán v neděli 3.3. v Milevsku. V případě nerozhodného stavu bude sehrán rozhodující zápas opět na Hluboké pravděpodobně ve středu 6.3..

Stovka dosažena

(27.01.2019 - 23:47) - Milevsko ve vítězném zápase v Táboře dosáhlo hranici sta vstřelených gólů. Tento gól zároveň rozhodl o zisku 3 bodů. Autorem gólu s pořadovým číslem 100 byl ve 35. minutě zápasu Ivan Radosta.

MS juniorek v Obihiru

(14.01.2019 - 14:16) - Juniorky mají světový šampionát pro rok 2019 za sebou. Česko na něm muselo bojovat o záchranu, což se mu povedlo a zakončilo ho vítězstvím. Velkou měrou k tomu přispěla brankářka Julie Pejšová. Podle slov trenéra Zuziaka v brance čarovala. Julie byla s průměrem 1,17 obdržených branek na zápas mezi gólmankami nejlepší a zároveň ji úspěšnost zákroků 93,64 % zařadila na druhé místo.

Copyright © 2019 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál