Zápas 1. kola Krajské ligy mužů mezi HC Milevsko 2010 a Slavoj Český Krumlov byl odložen.

Vítězství starších žáků v Soběslavi

Milevští starší žáci odehráli velmi dobré utkání. Svým důrazným výkonem ve třetí třetině svého soupeře přehrávali a z převahy dokázali těžit.

26.10.2017 | Jaroslav Kolář

10.kolo, čtvrtek 26.10.2017
HC Tábor "B" - HC Milevsko 2010
4:6 (2:1, 2:1, 0:4)
Branky a nahrávky: 13. Gajdilín, (Říha), 19. Musil (Tourek, Říha), 32. Novák, 33. Holota (Tourek, Gajdolín) - 19. Rottenberg TS, 23. Bouška (Junek), 41. Fábera, 42. Simonová (Hlaváček), 47. Bouška (Hlaváček), 51. Bouška . Rozhodčí: Stach - Smrž. Vyloučení: 7:6 , Gajdolín TS, navíc Škrleta 5+OK (oba Ta). Využití: 1:2. V oslabení: . Diváci: 30. Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Tábor "B": Panský - Gajdolín, Holota, Hynek, Lřiklánová, Musil, Novák, Říha, Sosna, Škrleta, Špaček, Tourek
HC Milevsko 2010: Vlk - Junek, Bejšák, Prokop, Hlaváček, Bouška, Fábera, Simonová, Baťala, Špánek, Rottenberg