V Pouzar aréně se dařilo i Starším žákům. O zisku bodů rozhodl pětiminutovkou Adam Špánek.

11.11.2018 | Jaroslav Kolář

9.kolo, sobota 10.11.2018
HC Lvi 2009 - HC Milevsko 2010
2:7 (1:1, 0:1, 1:5)
Branky a nahrávky: 9. Pištěková (Dohnal, Kretschmer), 46. Pištěková (Kretschmer) - 8. Junek (Rottenberg), 34. Rottenberg (Bejšák), 42. Bouška, 42. Špánek (Klíma), 46. Špánek, 48. Špánek (Klíma, Bouška), 54. Bejšák (Rottenberg) . Rozhodčí: Loucký - Komzák. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Lvi 2009: Hlaváč (od 48. minuty Maňas), Prušák, Sobíšek, Larisch, Mrázek, Šimon, Dohnal, Pfauser, Stejskal, Král, Cmunt, Brejník, Ješ, Pištěková, Šimek, Kretschmer
HC Milevsko 2010: Hauser (Vlk) - Čunát, Junek, Klíma, Prokop, Bouška, Miadok, Bejšák, Fábera, Špánek, Rottenberg

Starší žáci vyhráli v Pouzar areně také díky hattricku Adama Špánka. Čistý hattrick se mu povedl v rozmezí 5 minut.

Titul pro mladší žáky

(03.03.2019 - 17:43) - Mladší žáci HC Milevsko 2010 se stali vítězi Ligy mladších žáků! Rozhodlo o tom dnešní vítězství 4:2 na ledě druhého Veselí nad Lužnicí. Svěřenci trenérů Marka Podrabského a Jakuba Suchana tak již čtyři kola před koncem nemohou být v tabulce předstiženi.

V play-off Hluboká

(24.02.2019 - 20:12) - Dnešní zápasy rozhodly o konečném pořadí Krajské ligy mužů. Definitivně tak určily dvojice do vyřazovacích bojů. Ze vzájemného souboje mezi Vimperkem a Hlubokou vzešel soupeř našeho týmu. Milevsko skončilo na 5. místě tabulky a ve čtvrtfinále play-off se tak potká se 4. Hlubokou. Čtvrtfinále bude odehráno na 2 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 1. 3. na Hluboké, druhý zápas bude sehrán v neděli 3.3. v Milevsku. V případě nerozhodného stavu bude sehrán rozhodující zápas opět na Hluboké pravděpodobně ve středu 6.3..

Stovka dosažena

(27.01.2019 - 23:47) - Milevsko ve vítězném zápase v Táboře dosáhlo hranici sta vstřelených gólů. Tento gól zároveň rozhodl o zisku 3 bodů. Autorem gólu s pořadovým číslem 100 byl ve 35. minutě zápasu Ivan Radosta.

MS juniorek v Obihiru

(14.01.2019 - 14:16) - Juniorky mají světový šampionát pro rok 2019 za sebou. Česko na něm muselo bojovat o záchranu, což se mu povedlo a zakončilo ho vítězstvím. Velkou měrou k tomu přispěla brankářka Julie Pejšová. Podle slov trenéra Zuziaka v brance čarovala. Julie byla s průměrem 1,17 obdržených branek na zápas mezi gólmankami nejlepší a zároveň ji úspěšnost zákroků 93,64 % zařadila na druhé místo.

Copyright © 2019 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál