Dorostenci dokázali porazit Rokycany na jejich ledě.

Milevští dorostenci dokázali obrátit vývoj utkání v Rokycanech. Po prohrané první třetině o tři branky dokázali zvítězit rozdílem pěti branek.

04.03.2012 | Jaroslav Kolář

25.kolo, sobota 3.3.2012
HC DDM Rokycany - HC Milevsko 2010
6:11 (4:1, 0:4, 2:6)
Branky a nahrávky: 3.Pouch (Bartůněk), 26.Bartůněk), 31.Reindl, 32.Homola V.,(Jiroušek), 37.Reindl, 41.Kothera (Pouch,Roubík), 46.Sýkora (Hanzlík), 49.Reindl (Homola V.), 52. Roubík (Pouch,Hanzlík), 55.Roubík (Pouch), 60.Pouch (Reindl). Rozhodčí: Páník - Blatský, Kratochvíl. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2 . Střely na branku: 36:42.

HC Milevsko 2010: Kolář (Kafka) - Kolčaba, Bartůněk, Mašek, Kothera - Pouch,Hanzlík,Mácha - Reindl,Urban,Roubík - Homola V.,Jiroušek, Sýkora

Milevští dorostenci odjeli k předposlednímu utkání letošního ročníku Krajské lidy dorostu do Rokycan. V krátké době to bylo další utkání s tímto soupeřem. Hosté vstoupili do utkání velmi laxně, bez života, bez přihrávky. Domácí toho velmi dobře využili a po první třetině vedli 4:1. Milevští v první třetině dokázali rychle odpovědět na vedoucí branku. Vyrovnával Pouch za asistence Bartůňka. To bylo snad jediné, co hosté v první třetině dokázali. Pohovor s domluvou o přestávce pomohl. Od prvních minut druhé třetiny byli milevští lepším celkem na ledě. Brankově se začali prosazovat od 26.minuty. Nejprve si prohodili pozice z prvého úspěchu, střílel Bartůněk nahrával Pouch. Ve 31. minutě skóroval Reindl po pěkné samostatné akci. O minutu později se prosadila třetí řada, když nahrával Jiroušek skóroval Homola Václav. Ve 37.minutě vystihl domácím přihrávku Reindl, všem ujel a dokázal skórovat při oslabení 3:5. Milevští dokázali ve druhé třetině srovnat skóre a hlavně dostali svého soupeře pod tlak a dokázali skórovat. V obratu utkání hosté pokračovali již v první minutě třetího dějství utkání. Pěknou akci Roubík - Kubička zakončil brankou Kothera a hosté se poprvé v utkání dostali do vedení. Ve 45.minutě tečoval za záda domácího gólmana Sýkora střelu Hanzlíka.Ve 49.minutě skóroval Reind asistence Homola V. Po dvou minutách předvedli pěknou kombinaci Hanzlík - Pouch skóroval Roubík. Na stav skóre 4:10 upravil Roubík nahrával Pouch. Za tohoto stavu hosté až nepochopitelně vypustili ostražitost, důslednost hosté toho okamžitě využili a během minuty dokázali vstřelit dvě branky. Hosté však poslední minuty opět začali plnit své povinnosti a brankou v poslední minutě utkání upravili výsledak na konečných 6:11. Posledním střelcem byl Pouch nahrával Reindl. Utkání nebylo jednoduché, milevští si dokázali, že i Rokycany jsou porazitelné na jejich ledě.