logo

Body z Pelhřimova

Milevští ve vcelku vyhroceném utkání zvítězili v Pelhřimově. Oba celky nasbíraly kolem 100 trestných minut.

05.11.2018 | Jaroslav Kolář
 
 
8.kolo, neděle 4.11.2018
Spartak Pelhřimov - HC Milevsko 2010
2:8 (2:2, 0:2, 0:4)
Branky a nahrávky: 1. Kadleček, 6. Šulák (Bříza) – 8. T. Hájek (Štych), 18. Reindl (Sláma, Petřík), 29. Fořt (Radosta), 33. J. Müller (Štych), 52. Suchan (Jíška), 54. Suchan (Radosta), 57. Radosta (Reindl, Petřík), 60. Radosta. Rozhodčí: Urban – P. Šimánek, Maxa. Vyloučení: 2:7 vyšší tresty po upřesnění zmatečný zápis. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 29:42. Průběh utkání: 2:0, 2:8.
 
Spartak Pelhřimov: Holata – Hráček, Cerhan, Vaněk, Bříza, Sapík, Doubek, Kroupa – Glejtek, Siřiště, Kadleček, J. Vrátný, Zadražil, Šulák, Moucha, M. Buchta, D. Vrátný.
HC Milevsko 2010: Panec – Štych, Jíška, A. Hájek, Hamerle, J. Havran, Votruba, Tampier - Seidl, J. Müller, T. Hájek - Fořt, Suchan, Kořánek - T. Bílek, Šimák, Radosta - Sláma, Reindl, Petřík.
 

Komentář k zápasu

Milevští do utkání vstoupili velmi špatně. Začátkem 7. minuty prohrávali O:2. Druhou branku hosté obdrželi ve dvojnásobném oslabení. Po tomto oslabení se začala pomalu hra Milevských zlepšovat. Koncem osmé minuty se prosadil Tomáš Hájek za asistence kapitána Štycha. O vyrovnání se postarala lajna Reindl - Sláma - Petřík. Asistence byla právem připsána oběma spoluhráčům střelce branky. Do druhé třetiny nastoupily oba týmy se stejným počtem vstřelených branek. Hokej se hrál čtyři minuty a došlo k prvnímu vážnému konfliktu. Rozhodčí rozdal několik vyšších trestů, ( dle zápisu o otkání jsou však minimálně zvláštní, dle vyjádření Jč svazu bude hlavní rozhodčí popisovat a uvádět do správnosti. Druhá věc je, že není zápis po utkání totožný se zápisem v elektronické podobě.) Řekl bych, že domácí se začali věnovat více dohrávání, než hokeji samotnému. To začalo vyhovovat Milevským. Ve 29. minutě využil perfektní přihrávku z hole Radosty Jiří Fořt. Klid do Milevských řad přinesla druhá branka v prostředním dějství utkání. Tentokráte se trefil Jirka Müller za asistence Michala Štycha. Do posledního dějství nastoupili Milevští podstatně klidnější. To se nedalo říci o domácích. Hosté nevyužili početní výhodu. Do hry se zapojil Kořánek po odpykání desetiminutového trestu za otázku "Já?" po faulu Adama Hájka, který hlavní rozhodčí připsal právě Kořánkovi. Začátkem poslední desetiminutovky přišli chvilky Jakuba Suchana. Nejprve využil přihrávky z hele Jíšky. Druhou branku vstřelili při vlastním oslabení, tentokráte za asistence Radosty. Po této brance došlo ke druhému konfliktu, i tentokráte padaly vyšší tresty (dle zápisu opět zapsány jiným aktérům). Ivan Radosta byl autorem sedmé a osmé branky Milevska. U prvé byla asistence i tentokráte zcela oprávněně Petříkovi a Reindlovi. Po špatném začátku tým odehrál dobré utkání. Jsem rád, že se tým vyrovnal se stylem hry domácích a že jsme se vrátili domů bez větších šrámů. V sobotu nás čeká opět velmi těžký soupeř. Věřme, že tým prolomí zakletí domácího prostředí.
 
Sdílet
 
 

Související články

Reportáž

Vzájemné zápasy

PEL MIL
 
 
8.kolo | Pelhřimov - Milevsko 2:8
21.kolo | Milevsko - Pelhřimov
 
 

Narozeniny

  1. Michal Rottenberg 1.11. - (13 let)
  2. Vojtěch Kodad 5.11. - (13 let)

 

 

Partneři klubu

Aktuality

Gratulace do Asiegu.

(22.07.2018 - 09:08) - Milevská Tereza Němcová-Šťastná veze z mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu stříbrnou medaili. Děvčata ve finále těsně podlehly týmu USA. V utkání byli Češky aktivnější, bohužel soupeřky byly efektivnější. Velká gratulace z Milevska.

Sraz dívčí U15-U18

(01.07.2018 - 23:30) - Milevská brankářka Julie Pejšová, která dochytala minulý ročník v Příbrami, se posunula z reprezentačního celku dívek U16 do U18, kam dostala pozvánku na první předsezonní přípravný kemp. Ten se uskuteční ve Velkých Popovicích od 20. do 21. července. Navazujícího kempu dívčí U18, který se uskuteční rovněž ve Velkých Popovicích od 21. do 22. července, se zúčastní další milevská hráčka Anna Kotounová (hostování HC Tábor) a Jihočešky Eva Štumbaurová (Slavoj Č. Krumlov), Anna Fabšicová (HC Strakonice).

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál