Milevsko nezopakovalo výkon z domácího utkání

Milevští nenavázali na svůj výkon z pátku. Domácí Střelci milevské hráče od začátku utkání tlačili. Milevským se nedařilo, vstup do utkání byl velmi vlažný, nakupili v utkání mnoho chyb. Nedokázali využít vypracované příležitosti. Panec dvakráte nedosáhl na přesné střely domácích.

04.10.2020 | Redakce

4.kolo, sobota 3.10.2020
HC Střelci Jindřichův Hradec - HC Milevsko 2010
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 13. H. Havelka (Kalvas, J. Heřmánek), 30. R. Procházka (T. Kohút, J. Heřmánek). Rozhodčí: Svoboda – Kreuzer, M. Lukáš. Vyloučení: 8:4, navíc Urbanec (Mil) 10+OK . Využití:0:0 . V oslabení: 0:0. Diváci: 170. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0.

HC Střelci Jindřichův Hradec: Pachmann – Ištvánik, Popelka, Jon, Koláček, Chmel, Slavík – Sviták, T. Kohút, Gurka, J. Heřmánek, Kalvas, H. Havelka, Aarts (21. R. Procházka), Štrajt, Brázda.
HC Milevsko 2010: Panec – Jíška, Bouška, Růžek, Havran, Bednář, Hastrman – Březina, Suchan, Kadilák - Pecka, Pechánek, Burda - Bílek, Pouch, Škrdleta- Urbanec, Petřík, Radosta.

Milevští odjížděli do Hradce s cílem navázat na velmi dobrý výkon z pátku. V sestavě Zbyňka Hrdela nahradil Josef Urbanec. Druhá změna proti sestavě z pátku byla, když místo Řezáče nastoupil Milan Petřík.

Bohužel tým začal velmi špatně. Domácí po několika chybách o obraně Milevska vycítil a poznal slabinu týmu. Střelci začali napadat a tím dostali milevskou obrannou hru do problémů. Po odehraných dvou minutách přišla první střela milevských Pecky. Domácí zhustili střední pásmo, milevští útočníci se velmi těžko dostávali do útočného pásma natož k ohrožení domácího brankáře. V osmé minutě jedovatou střelou prověřil pozornost Pance Kohút. Domácí se brankou Havelky ujali vedení, to běžela 13. minuta utkání. Milevští po velkém zaváhání ztratili nejen puk, ale i nerozhodný stav. 6. minut před sirénou to mohlo být již o dvě branky, Panec však vytáhl super zákrok proti střele Brázdy. V čase 17,53 došlo k vzájemnému vyloučení Havelky a Urbance. Urbanec však proti verdiktu hlavního rozhodčího tak usilovně protestoval, až si od něj vysloužil, nejdříve od osobní trest a následně druhý což znamená vyloučení do konce utkání. Na stavu 1:0 se již do konce třetiny nic neměnilo.

Začátkem druhé třetiny hosté udělali stejnou chybu jako v úvodu utkání. Domácí sice měli krátkou přesilovku. Milevští se jevili jako ustrašený tým, bez většího sebevědomý. Po ubráněném oslabení se Pechánek dostal k pěkné střele, ta však těsně minula tyč. V polovině třetiny přišla pro Milevské druhé pohroma. Tentokráte laxnost potrestal Procházka. O minutu později měl velkou příležitost Suchan, když neužil přihrávku od Březiny. Ve druhé třetině milevští hráči nedokázali využít osm trestných minut udělené domácím hráčům.

Třetí třetinu začali hosté jako přes kopírák. Dvě chyby v rozehrávce a tým byl opět pod tlakem. Z tlaku Milevské vysvobodil až trest Popelky. Pechánek sice vyslal směrem k brance Střelců střelu, ale Pachman s ní moc práce neměl. To se na druhé straně nedá říci o střele Ištvánika. Panec puk raději přidržel a umožnil týmu střídat. V čase 47,30 si hosté vzali oddechový čas. Při přesilové hře dobře vystřeli Pouch, ale vyrážečka domácího gólmana byla včas na místě letu puku. V závěru zkusili hosté hru bez brankáře, ani to nepřineslo úspěch.

Milevsko v Jindřichově Hradci padli Střelcům po nevýrazném výkonu, plného chyb. Tým čeká dost práce při přípravě na derby s týmem Božetic.