logo

Hlavní partneři

 

Město Milevsko

Milevsko je známé především díky závodům na výrobu vzduchotechnických zařízení – ZVVZ. Město je populární v širokém okolí pro pravidelné pořádání jarního maškarního průvodu, který každoročně přitahuje do města davy zájemců o nevšední podívanou. Město s mnoha kulturními a historickými památkami jako např. Kostel svatého Bartoloměje, Premonstrátský klášter, který je nejstarším klášterem na jihu Čech a jiné.

www.milevsko-mesto.cz


ZVVZ Group

ZVVZ Group je dodavatelem zařízení pro ekologii. Společnost je založena na mnohaleté tradici ucelených systémů pro větrání, odlučování a filtraci vzduchu a likvidaci škodlivin. ZVVZ Group každoročně věnuje finanční prostředky na podporu sportu a kultury v regionu.

www.zvvz.cz


TOMEGAS s.r.o.

Firma TOMEGAS s.r.o. působí na trhu od roku 1996. Její hlavní náplní je prodej a distribuce zkapalněných plynů LPG, propan, butan, isobutan, propan-butanové lahve, propan pro pohon vysokozdvižných vozíků (VZV), propan na vytápění do zásobníku, LPG (autoplyn) pro čerpací stanice, pronájem zásobníku na plyn.

www.tomegas.cz


VEBA PLYN a.s.

Společnost VEBA PLYN a.s. byla založena v roce 1992.Činnost společnosti byla od počátku zaměřena na montáž elektrotechnických součástek. Později byla spolupráce rozšířena o lisování plastových výlisků. Kromě dílů pro elektrotechnický průmysl firma rozšířila sortiment o univerzální organizéry Super Box, doplněné vybavením pro rybáře.

www.vebaplyn.cz


Skupina ČEZ

Akciová společnost ČEZ byla založena v roce 1992 Fondem národního majetku ČR.Hlavním předmětem činnosti ČEZ a. s., je výroba a prodej elektřiny a s tím související podpora elektrizační soustavy. Zároveň se zabývá výrobou, rozvodem a prodejem tepla.

www.cez.cz


Významní partneři

 

Fast Kovošrot, s.r.o.

Společnost FAST Kovošrot s.r.o. se zabývá výkupem, svozem a zpracováním kovových odpadů, ekologickou likvidací automobilů a demolicemi technologických celků. Kromě služeb v oblasti kovových odpadů nabízí také prodej hutního materiálu, pronájem autojeřábů nebo výrobu hydraulických hadic.

www.fast-kovosrot.cz


JUB a.s.

Skupina JUB je mezinárodně působící firma s více než 135-letou tradicí v oblasti výroby barev a omítek, která dnes zahrnuje deset dceřiných firem a obchoduje na více než 20 trzích.

www.jub.cz


Ekoklima a.s.

Akciová společnost Ekoklima Milevsko vznikla v roce 1989 a díky této skutečnosti je nejstarší společností vykonávající kontinuálně bez přerušení činnost v oblasti finálních dodávek technických zařízení budov /TZB/ na trhu v ČR.

www.ekoklima.cz


MŠMT

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

www.msmt.cz

Jihočeský kraj

Jihočeský kraj

www.kraj-jihocesky.cz

Jahla s.r.o.

Společnost JAHLA s.r.o. Milevsko vznikla v roce 1991 z technických pracovníků firmy ZVVZ Milevsko. Cílem bylo vytvořit dodavatelsko - inženýrskou firmu, která se od samého začátku zabývá především zajišťováním kompletních zakázek lehké vzduchotechniky, větrání, klimatizace, chlazení a teplovzdušného vytápění.

www.jahla-klimatizace.cz


HBT Weld s.r.o.

Firma HBT Weld s.r.o. působí na českém trhu již 17 let. Zabývá se prodejní, servisní a poradenskou činností v oblasti svářecí a nabíjecí techniky. V jejím sortimentu najdeme svařovací zdroje Fronius, polohovací a podélné automaty, plasmovou a řezací techniku, autogenní techniku, přídavné svařovací materiály, ochranné materiály pro svařování, brusné materiály a jiné.

www.hbt-weld.cz


STRABAG a.s.

Společnost STRABAG a.s. je předním českým poskytovatelem služeb v oblastech dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství. Ve spojení s koncernem STRABAG SE, který má dnes přibližně 73.600 zaměstnanců a dosahuje ročních výkonů okolo 12,8 mld. euro, pokrývá STRABAG a.s. svojí činností celé území České republiky.

www.strabag.cz


STŘÍDA SPORT s.r.o.

Firma STŘÍDA SPORT s.r.o. působí na českém trhu od roku 1996. Zakladatelem je bývalý hokejista Martin Střída. Její obchodní činnost je zaměřena na kompletní servis hokejové výzbroje a výstroje, jak pro profesionály, amatéry, děti i rozhodčí. O tom, že jsou její služby kvalitní, se přesvědčila řada známých hokejových hráčů extraligových družstev, včetně České hokejové reprezentace.

www.stridasport.cz


ACOND a.s.

Čtyři desetiletí zkušeností v oboru přináší všem zákazníkům vysoce pokročilá technická řešení klimatizace, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Každý detail je promyšlen a zpracován s nejvyššími nároky na spolehlivost, kvalitu a snadný servis.

www.acond.cz


OHL ŽS, a.s.

OHL ŽS, a.s. je dynamická multioborová stavební firma s více než šedesátiletou tradicí, která patří k největším a nejvýznamnějším stavebním společnostem v České republice. Společnost se zaměřuje na komplexní realizaci nejrůznějších stavebních děl, jejich modernizaci, rekonstrukci a údržbu dle potřeb a přání zákazníků.

www.ohlzs.cz


Luwex a.s.

 

www.luwex.cz


Bonas, spol. s r.o.

Skupina Pneuservis firmy BONAS spol. s r.o. je specialista na taktorové, nákladní a agro pneumatiky. Firma je součástí prodejní a servisní siť ContiTrade services největšího českého výrobce pneumatik, firmy Barum Continental. Firma BONAS Pneuservis má proto velmi kvalitní zázemí, díky kterému dostane zákazník prvotřídní služby, výhodné nabídky i příjemné jednání. Většinou běžných rozměrů pneumatik firma drží skladem.

www.pneuservisbonas.cz


LEBEDA Tools  s.r.o.

Výhradně česká firma "LEBEDA Tools" byla založena roku 1992. V České republice působí od tohoto roku jako dodavatel spojovacího materiálu, elektrického ručního nářadí, kotevní techniky, brusiva, pil, závitníků, montážní chemie aj. V roce 2009 firma v Milevsku vystavěla na tzv "zelené louce" zcela nový prodejní areál, který je největší svého druhu v regionu.

www.naradi-lebeda.cz


Tollinger s.r.o.

 

Společnost TOLLINGER s. r. o.  vznikla v roce 1997. Firma provozuje stanici technické kontroly pro motocykly, osobní automobily, traktory a traktorové přívěsy, nákladní automobily do 3,5 t a přívěsy o celkové hmotnosti do 3 500 kg a stanici měření emisí. Dále tato firma provozuje autoškolu a školicí středisko pro řidiče nákladních automobilů a autobusů.

www.tollingercz.czFERRMON, spol. s r.o.

Společnost vznikla v roce 1991 jako firma zabývající se výrobou a montáží ocelových konstrukcí. Jejím výrobním programem se řadí mezi výrobce středně těžkých ocelových konstrukcí - ve svých třech výrobních halách vyrábí průměrně 350 t ocelové kontrukce měsíčně. Tuto výrobu zajišťují vysoce kvalifikovaní zaměstnanci. V roce 2006 byl zahájen provoz lakovny.

www.ferrmon.cz


VS - Invest a.s.

Stavební společnost VS – Invest a.s. patří mezi střední stavební společnosti se sídlem v Ostravě. Provádíme veškeré stavební práce. Na trhu se pohybuje od roku 1997 a svou činnost provádí v celé České republice. Úspěšně podniká v oblasti bytové i průmyslové výstavby a za sebou již má dlouhou řadu úspěšných realizací staveb.

www.vsinvest.cz


JUREX v.o.s

JUREX v.o.s. je českou soukromou stavební a servisní společností (od r. 1991),která realizuje kompletní zakázky včetně spolufinancování, inženýringu, projektové dokumentace, dodávek materiálu, vlastního provedení prací včetně technologie a mechanismů, záručního servisu a dalších související služeb.Firma je poskytovatelem služeb pro široký okruh zákazníků od elektrárenské společnosti ČEZ,a.s. až po malé regionální společnosti. Strategií společnosti je individuální přístup k zákazníkům s důrazem na korektní a citlivé vnímáni jejich potřeb.

www.czjurex.cz


KALAS Sportswear s.r.o

Společnost KALAS Sportswear je tradičním českým výrobcem a distributorem sportovního oblečení. V současné době je s téměř dvacetiletými zkušenostmi jednička na trhu ve střední a severní Evropě. Kromě výrobků určených pro obchodní síť se zabývá především zakázkovou výrobou oblečení pro cyklistiku, triatlon, orientační běh, atletiku, hokej, fotbal a další sporty.

www.kalas.cz


ARRBO Milevsko s.r.o.

Firma Arrbo se specializuje na dodávky a montáže dřevěných střešních konstrukcí a tesařských konstrukcí.

www.arrbo.cz


Partneři

 

Aktuálně na webu

 
 

 

Partneři klubu

Aktuality

Gratulace do Asiegu.

(22.07.2018 - 09:08) - Milevská Tereza Němcová-Šťastná veze z mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu stříbrnou medaili. Děvčata ve finále těsně podlehly týmu USA. V utkání byli Češky aktivnější, bohužel soupeřky byly efektivnější. Velká gratulace z Milevska.

Sraz dívčí U15-U18

(01.07.2018 - 23:30) - Milevská brankářka Julie Pejšová, která dochytala minulý ročník v Příbrami, se posunula z reprezentačního celku dívek U16 do U18, kam dostala pozvánku na první předsezonní přípravný kemp. Ten se uskuteční ve Velkých Popovicích od 20. do 21. července. Navazujícího kempu dívčí U18, který se uskuteční rovněž ve Velkých Popovicích od 21. do 22. července, se zúčastní další milevská hráčka Anna Kotounová (hostování HC Tábor) a Jihočešky Eva Štumbaurová (Slavoj Č. Krumlov), Anna Fabšicová (HC Strakonice).

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál